Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 10:19 Bu haber 144 kez okundu
 
AFSİAD'da Kadir Sayın dönemi başladı
11 Ocak 2020 Cumartesi günü Akrones Otel’de gerçekleşen Afyonkarahisar Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin(AFSİAD) olağan genel kurul toplantısı gerçekleşti. AFSİAD’da Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın oldu.
Yaşam Haberi


Genel Kurul’da yönetim kurulu faaliyetleri ve derneğe yapılan ziyaretler ve Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu ziyaretler anlatıldı. Ayrıca derneğin yapmış olduğu diğer kurum ve kuruluşlara destekleri, vermiş olduğu burs ve sponsorluklar anlatıldı. Son dönemde derneğin ortak olduğu kurumlarla ilgili bilgiler verildi.

“Gayret ve çaba içerisinde olacağız”

Yeni seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın yapmış olduğu konuşmada; “Çok değerli Divan Başkanım, ATSO Başkanımız ve  AFSİAD’ın değerli üyeleri, basınımızın güzide temsilcileri Genel Kurulumuza hoş geldiniz. Değerli üyelerimiz, vermiş olduğunuz destek ile mensubu olmaktan her zaman onur duyduğum AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine sizlerin takdiri ile getirilmiş olmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyim. Öncelikle sorumluluk ve vefa örneği göstererek şahsım ve yönetim kurulu üyeleri hakkında ilgi gösteren ATSO Başkanımıza AFSİAD üyelerine ve bu süreçte emeği geçen bütün herkese teşekkür ederim. Bugün şahsıma ve  Yönetim Kuruluna teveccüh  edilmiş olan bu hizmet nöbetinin sorumluluğunu omuzlarken kurulduğu günden bu yana öncelikle AFSİAD çatısını oluşturan kurucu üyelerimize, emeği geçmiş başkanlarımıza ve yönetim kurullarımıza, çalışanlara ve tüm dernek üyelerine de en kalbi duygularımla şükranlarımı sunar, onlardan almış olduğumuz bayrağı daha ileriye götürmek için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğimizi şahsım ve yönetim kurulumuz adına belirtmek isterim. Değerli büyüklerim, arkadaşlarım; Burada AFSİAD ve birbirinden değerli üyelerin sorumluluğunu taşıyoruz.Derneğimizi birlik ve beraberlik içerisinde ortak akılla yöneteceğiz ve ülkemize,şehrimize,topluma üyelerimize fayda sağlayacak projeler geliştirip ilerleyeceğiz.Dernek faaliyetlerinde ortak paydada çözüm odaklı ve faaliyetlerin gerçekleşmesinde tüm üyelerimizin katkıda bulunmasını sağlayacağız.Fikir ayrılıları ve düşünce farklılıklarını ayrıştırıcı olarak görmeyip yeni fikirler üretmek için bunu bir fırsat olarak değerlendireceğiz. AFSİAD’ın amaç ve hedefleri doğrultusunda tüm üyelerimiz ile birlikte gayret ve çaba içerisinde olacağız. Sanayicilerimizin rekabet üstünlüğü elde edebilmesi, sanayi ve hizmetler kesimlerinde verimliliğin artırılabilmesi için, dünya  pazarlarına açılımının hızlandırılması ve ekonomik büyüme sürecinin devamlılığının sağlanabilmesi amacı doğrultusunda politikalar  meydana getirmek için özel ve resmi kuruluşlar, ticaret sanayi odaları, borsalar, mesleki kuruluşlar, üniversiteler, vakıf, dernek, birlik ve benzeri kuruluşlar ile işbirlikleri yaparak elimizden gelenin en iyisini başaracağız. Sonuç olarak değerli üyeler şahsım ve yönetim kurulu olarak sonuna kadar görevimizin hakkını vereceğimize kendim ve yönetim kurulumuz adına söz veriyorum.Allah bizleri utandırmasın” dedi.Yönetim Kurulu Üyeliklerine; Kadir Sayın, Hüseyin Tokman, Tamer Dişbudak, Abdurrahman Alp, Kamil Ayvalı, Muhammet Ötken, Nail Demirel, Kirami Gürel, Ahmet Öndüç, Murat Tabak ve Tufan İplikçioğlu oybirliği ile seçildi.  HİSAR

 

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: AFSİAD'da, Kadir, Sayın, dönemi, başladı,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 04.08.2020
Bugün
17° - 30°
Çarşamba
17° - 33°
Perşembe
17° - 34°
Afyon

Güncelleme: 04.08.2020
İmsak
04:17
Sabah
05:54
Öğle
13:09
İkindi
16:59
Akşam
20:14
Yatsı
21:45
Arşiv Arama
Haber Yazılımı