301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Ağustos 2019 - Perşembe 10:41 Bu haber 400 kez okundu
 
Ak parti 18 yaşında
AK Parti’nin kuruluşunun 18. Yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “18 yaşındaki bir gencin azmi ve enerjisi hep18 yaşında kalacağız” dedi
Siyaset Haberi


AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, AK Parti’nin kuruluşunun 18. Yılı nedeniyle açıklama yaptı. Başkan Sezen mesajında “2001 yılında ‘artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganı ileaziz milletin kabul edilmiş duası olarak siyasi hayatına başlayan AK Parti, 2001 yılından bugüne kadar milletin desteğini arkasına alarak karanlıkları aydınlığa çeviren bir meşalenin hikayesidir. Afyonkarahisar’dan yola çıkarak Türkiye'deki karanlıkları aydınlığa çeviren liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan iktidara geldiği günden bu güne kadar Türkiye'ye çağ atlatan projelere imza atmıştır” dedi.

“AK Parti milletin partisidir”

AK Parti’nin davasının sıradan bir dava olmadığını ifade eden Sezen,“Bu dava binlerce yıllık geçmişi olan bir davadır. AK Parti, ülkemizdeki birlik ve beraberliğin, kardeşliğin teminatıdır. Partimiz 2001 yılında şehrimizde kurulduğu günden bugüne kadar insana odaklı bir Türkiye hedefledi. AK Parti asla hiziplerin partisi haline gelmedi, gelmeyecektir. Unutulmamalıdır ki hiç bir siyasi parti bu milletin kıymetini bilmeden bu ülkede asla iktidar olamayacaktır. Bu nedenledir ki iktidara geldiğimiz günden bugüne kadar bu millete hizmeti borç bildik ve  her zaman bu bilinçle çalıştık. AK Parti hepimizden önce milletimizin partisidir” ifadelerine yer verdi.

“Milletimizin gönlünü aldık,gönüllerine girdik”

Sezen, “Hizmet aşkıyla 14 Ağustos 2001’de çıktığımız kutlu yolda, güzel memleketimizi havalimanları, köprüler, okullar ve birçok hizmetlerle buluşturduk.En önemlisi de milletimizin gönlünü aldık,gönüllerine girdik. 2002 öncesinde Afyonkarahisar’ın halini gözünüzde canlandırdığımızda nasıl bir şehir olduğunu ve bugünle yan yana koyduğumuzda nasıl bir şehre dönüştüğünü daha iyi anlıyor ve AK Parti’nin hizmetlerini daha net görüyoruz. Şehrimize yıllar öncesinde yapılması gereken bir çok yatırımın 2002 yılından sonra yapılması da AK Parti’nin milletine hizmet etme yolunda nasıl bir çaba sergilediğinin göstergesidir” dedi.

“82 milyonun hizmetkarı olduk”

Sezen mesajını, “Bizler 2001 yılından bu güne kadar her şeyden öncemilletimizlegönül köprüleri kurduk.Kardeşliğin, vefanın, dayanışmanın bir partisi olduk. Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla 82 milyonun hizmetkarı olduk.Bugün şartlar ne olursa olsun AK Parti büyük ve güçlü Türkiye’ninyoluna adanmışlığın adıdır ve biz 2001 yılından bugüne kadar şehrimizde görev yapmış kurucu başkanlarımızdan sandık görevlilerimize kadar herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz.Bu günlerde her birini ayrı ayrı ziyaret ediyor ve gönüllerini alıyoruz. Çünkü AK Parti'ye vefanın adıdır. Vatan toprağının tüm birikimi, öğretisi, tecrübesi ile18 yaşında bir gencin enerjisi, azmi ve Türkiye sevdasıyla hep 18 yaşında kalacağız” ifadeleri ile noktaladı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Ak, parti, 18, yaşında,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 02.06.2020
Bugün
- 18°
Çarşamba
- 19°
Perşembe
- 20°
Afyon

Güncelleme: 02.06.2020
İmsak
03:39
Sabah
05:27
Öğle
13:01
İkindi
16:55
Akşam
20:24
Yatsı
22:04
Arşiv Arama
Haber Yazılımı