Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 09:21 Bu haber 70 kez okundu
 
Akgöz CHP İl Başkanlığı için Adaylığını açıkladı
1 Mart’ta yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı seçimlerine kısa bir süre kala İl Başkanlığı için Ramazan Akgöz adaylığını açıkladı.
Yaşam Haberi


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı seçimlerine kısa bir süre kaldı. 1 Mart’ta gerçekleşecek olan seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı için 5 aday var. 5 Adaydan birisi olan Ramazan Akgöz düzenlenen bir toplantı ile İl Başkanlığı için Aday olduğunu açıkladı.

1 Martta yapılacak olan seçimlerde Ramazan Akgöz Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Bu nedenle bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantı bir konuşma yapan Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Adayı Ramazan Akgöz; “Afyonkarahisar İl Başkan Adayı olarak sizlerle birlikte olmaktan mutluyum. Ülkemiz her yönü ile sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Emperyalist Amerika’nın yaptığı zorbalık Türkiye’yi zor duruma sokmak istemesinden kaynaklanmaktadır. Ne olursa olsun Genel Başkanımız Kılıçdaroğlunun izinde yürümeye devam edeceğiz. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak Afyonkarahisar’da ve Türkiye’de eksik gördüğümüz ne varsa üzerine gitmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Başkan olduğum takdirde Afyonkarahisar’da öncelikle partimiz içinde birlik ve beraberliği sağlayacağız. Çünkü çatışmalı olan bir partiye hiç kimse oy vermez ve güven duymaz. Birlik ve beraberliği kurduktan sonra Afyonkarahisar’da ayak basmadık yer bırakmayacağız. Afyonkarahisar’ı ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığını birlikte yöneteceğiz. Türkiye’yi bağımsız bir ülke haline getireceğiz ve Atatürk’ün çizdiği istikamette yürüyeceğiz. Afyonkarahisar’da çok güzel işler yapacağız. Kim olursa olsun elini sıkacağız ve oyunu isteyeceğiz. Tüm vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

KADINLARIN DAHA KARARLI BİR ŞEKİLDE SAF TUTMASI GEREKİYOR

Daha sonra söz alan CHP Eski Kadın Kolları Başkanı Şenay Sarman ise; “  En büyük duyarlılık biz kadınlara düşmektedir. Kadınların daha kararlı bir şekilde saf tutması gerekiyor. Bu nedenle tüm kadınlarımız ile var gücümüzle savaşarak çocuklarımız için saf tutacağız.  Kimseyi ayrıştırmadan herkesi kucaklayarak sahalarda yer alacağız. Bu yapı içinde kadınlarımızda yer alacak ve seçim çalışmalarında daha da var olacak. Üye kadınların sadece seçen değil seçilenlerde olmasını istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.  Ali İhsan Döldöş

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Akgöz, CHP, İl, Başkanlığı, için, Adaylığını, açıkladı,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 07.07.2020
Bugün
20° - 34°
Çarşamba
19° - 30°
Perşembe
17° - 30°
Afyon

Güncelleme: 07.07.2020
İmsak
03:44
Sabah
05:33
Öğle
13:08
İkindi
17:02
Akşam
20:33
Yatsı
22:13
Arşiv Arama
Haber Yazılımı