Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
27 Aralık 2019 - Cuma 10:02 Bu haber 97 kez okundu
 
Ataköy İlkokulu Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi Açıldı
Öğrencilerin oyun oynayarak karar verme, problem çözme, dikkat, hafıza, konsantrasyon, akıl ve mantık yürütme, görsel algı, soyut düşünme gibi yeteneklerimizi geliştirmesi amacıyla kurulan Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi açıldı.
Yaşam Haberi


Ataköy İlkokulu'nda düzenlenen atölye açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın yanı sıra Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Akçil, Şube Müdürü Hikmet Tuncer, Ataköy Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir, okul müdürleri, velileri, öğretmen ve öğrencileri katıldı.

2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Ataköy İlkokulu'nda Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi açılışını yaparak; " Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyelerinin öğrencilerimizin yeteneklerine yenilerini eklemelerini sağlayacakları kaliteli bir ortam, akademik başarılarına da katkı sağlayacağına inanıyorum. Atölyelerin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Öğrencilerimizin derslerinden geri kalmadan boş zamanlarında atölyemizi etkili bir şekilde kullanmaları çok önemli. Atölyemizin oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. Ardından protokol tarafından gezilen atölyede öğrenci Şeyma Çelik, kısa bir sunum gerçekleştirdi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın öğrencilerle atölye içerisinde yer alan zeka oyunlarını oynadı. Öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'a çiçek sunumlarıyla program sona erdi. Hamza Yılmaz

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Ataköy, İlkokulu, Akıl, ve, Zekâ, Oyunları, Atölyesi, Açıldı,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 11.07.2020
Bugün
16° - 31°
Pazar
16° - 33°
Pazartesi
17° - 33°
Afyon

Güncelleme: 11.07.2020
İmsak
03:47
Sabah
05:35
Öğle
13:08
İkindi
17:02
Akşam
20:32
Yatsı
22:12
Arşiv Arama
Haber Yazılımı