Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 09:50 Bu haber 200 kez okundu
 
Başarılarını daima kılacağına inanıyorum
Afyonkarahisar’dan Gümüşhane’ye atanan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Zekai İnan İl Genel Meclisi üyeleri ile vedalaştı.
Gündem Haberi


Vedaşlaşma’da Konuşan İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban; “Ben daha önce Belediye Başkanlığı yapmış birisi olarak,  İl Genel Meclisi Başkanı olarak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Zekai İnan beyle de birlikte birkaç yıl çalıştık. Çalıştığımız dönem içerisinde devlet tecrübesi devlete sadakat ve çalışkanlığ, fedakarlığı her şeyiyle bu görevi hak ettiğini de bizlere Afyonkarahisar’lılara ülkemize gösterdi çok teşekkür ediyorum. İnşallah yeni atandığı Gümüşhane ilimize’de bu başarılarını daima kılacağına inanıyorum kendisine ve ailesine Gümüşhane de başarılırını diliyorum.”

Tüm sorunları çözmeye çalıştık

Daha sonra söz alan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Zekai İnan birlikte çalışmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti.“ İki yıllık sürdürdüğümüz İl Müdürlüğü görevimizde sizlerle bir önceki meclisimizle dezavantajlı bireyleri hizmet verdik biliyorsunuz.Şehit yakınları,gazilerimiz, engelli yaşlılarımız, kadınlarımız, çocuklarımız bütün hizmet verdiğimiz birimlerde devletimizin bize vermiş olduğu yetki imkanlarla birlikte memleketimizin için dezavantajlı vatandaşlarımız için hizmetlerimizi yürüttük. Tabi bu hizmetler yürütülürken İl Özel İdaremizin ve İl Genel Meclisimiz destekleri çok büyük oldu. Araçla ilgili olsun, çocuk evlerimizin açılışı ilgili olsun, personel istihdamı ile ilgili olsun desteklerinizi aldık.  Süreçler içerisinde her zaman halkımızla ilgili olarak bizlere iletmiş olduğunuz tüm sorunları çözmeye çalıştık” diyerek vedalaştı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başarılarını, daima, kılacağına, inanıyorum,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 03.08.2020
Bugün
17° - 30°
Salı
17° - 33°
Çarşamba
17° - 34°
Afyon

Güncelleme: 02.08.2020
İmsak
04:15
Sabah
05:53
Öğle
13:09
İkindi
17:00
Akşam
20:15
Yatsı
21:46
Arşiv Arama
Haber Yazılımı