Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Ocak 2020 - Cumartesi 09:22 Bu haber 79 kez okundu
 
Belediye Meclisi Toplandı
Afyonkarahisar Belediye Meclisi, 2020 yılının ilk toplantısını Belediye Başkanı Mehmet Zeybek başkanlığında gerçekleştirdi.
Gündem Haberi


Bir önceki yıl gelir ve giderleri ile hesap kayıt ve işlemlerinin kontrolü için oluşturulacak Denetim Komisyonu'na gizli oylama ile Belediye Meclis Üyeleri; Semai Kaya, Şükrü Tunçbilek ve Murat Çelikbaş seçildi.

Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere, 4 adet kapalı kasa kamyonet, 2 adet kapalı kabinli ve damperli traktör ile 1 adet servis minibüsü alınması teklifi kabul edildi. Kullanılmaz hale gelen bilumum motorlu kara vesaire nakil araçlarını ya da bunların parçalarının sokağa veya kamuya ait bir yere bırakanlar ile ilgili yapılacak işlemlerin Belediye Trafik Komisyonu tarafından değerlendirilmesi ile ilgili Trafik Komisyon raporu kabul edildi.Afyonkarahisar Belediyesi'nin üyesi olduğu Atıksu Arıtma Tesisi Kurma ve İşletme Birliği'ne güneş enerji santrali kurulması işine kaynak tahsisi için İller Bankası'ndan 5 milyon Lira kredi alınması ve bu konuda sözleşme/protokol yapılması ve yapılacak sözleşme/protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e yetki verildi.Toplantıda ayrıca, Trafik, Plan Bütçe, Bayındırlık ve İmar komisyonlarından gelen tüm raporlar görüşülerek karara bağlandı. Toplantı, bir sonraki birleşimin 3 Şubat Pazartesi günü saat 18:30'da yapılmasının kararlaştırılmasının ardından sona erdi. Hisar

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Belediye, Meclisi, Toplandı,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 05.07.2020
Bugün
19° - 33°
Pazartesi
18° - 34°
Salı
18° - 35°
Afyon

Güncelleme: 04.07.2020
İmsak
03:42
Sabah
05:31
Öğle
13:07
İkindi
17:02
Akşam
20:33
Yatsı
22:15
Arşiv Arama
Haber Yazılımı