301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Mart 2020 - Perşembe 08:53 Bu haber 152 kez okundu
 
Bu ayki tema “Selamı Yayalım” oldu
Afyonkarahisar Valiliği koordinesinde 2020 yılını Afyonkarahisar Sevgi Yılı olarak ilan edilmesinin ardından çalışmalar hız kazandı. Projenin Bu ayki teması belli oldu. “Selamı Yayalım.” Teması ile proje başladı.
Gündem Haberi


Afyonkarahisar’da 2020 yılının Sevgi Yılı ilan edilmesi kapsamında bu ayki tema belli oldu. Tema  “Selamı Yayalım” oldu Huzurun ve kardeşliğin şehri Afyonkarahisar’dan herkesi selamlıyoruz oldu.

Afyonkarahisar Valiliği koordinesinde 2020 yılını Sevgi Yılı olarak ilan edilmesi ve bu anlamda hem STK’lar  hem de kamu kurum ve kuruluşlarla Afyonkarahisar içerisinde sinerji ve proje hareketliliği oluşturarak süreç başlatıldı. Ana nokta toplum içerisindeki kaybolmaya yüz tutmuş evrensel değerlerin, başta sevgi, saygı, hoşgörü olmak üzere yeniden hatırlatılması ve kazandırılması olacak. Proje kapsamında farkındalığın yeniden oluşturulması bütün halde harekete geçilmesi, imkân verilmesi ve diri tutulması hedefleniyor. Bu anlamda başta İl Milli Eğitim, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olmak üzere çok ciddi projeler hazırlandı. Karşılıklı hoşgörünün arttırıldığı, dezavantajlı grupların topluma kazandırılması ve tüm canlılara olan sevginin yer alacağı projelerin tanıtımı ve uygulama aşamasında paylaşılacak.

AMAÇ; SEVGİ, SAYGI VE KARDEŞLİĞİ PEKİŞTİRMEK

Afyonkarahisar Valiliği tarafından projenin Amacı; 2020 Sevgi Yılı projesi ile il genelinde ve tüm kurumlarda sevgi dilini hâkim kılabilmek. Sevgi Yılı projesi ile yıl içerisinde vatandaşların ve kamu kurumları arasında sevgiyi ön planda tutan, kardeşliği ön planda tutan değişik etkinlikler yapılması planlanıyor. Buradaki amaç sevgiyi, saygıyı ve kardeşliği pekiştirmek, insanlara iyilik anlamında yapılacak ne varsa bunları yapmak. HİSAR

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Bu, ayki, tema, , “Selamı, Yayalım”, oldu,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 31.05.2020
Bugün
- 21°
Pazartesi
- 18°
Salı
- 15°
Afyon

Güncelleme: 30.05.2020
İmsak
03:42
Sabah
05:29
Öğle
13:00
İkindi
16:54
Akşam
20:22
Yatsı
22:01
Arşiv Arama
Haber Yazılımı