Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 13:22 Bu haber 175 kez okundu
 
“Çatışmak, cezalandırmak, yıkmak için gelmiyoruz”
Yeniden Refah Partisi haftalık olağan değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna; “Hainlerin işbasında olduğunu ve dün yine masum vatan evlatlarımıza kıydıklarını belirtmek isterim. Dinar’a bağlı Haydarlı kasabasından olan Ramazan Çevik’in eşi Jan. Asb. Üst. Çvş. Esma Çevik şehit oldu” diyerek Şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.
Yaşam Haberi


Suna; “Şırnak’ın İdil ilçesinde teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu, Jandarma Asb. Üst Çvş. Esma Çevik, Jandarma Uzman Çvş Kemal Sayar Şehit oldu, 7 güvenlik görevlisi de yaralandı. Şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz” dedi.

“Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı olarak bir taraftan tüm ilçe ve beldelerde yapılanmalarımızı sürdürüyoruz” diyerek sözlerine başlayan Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna;  “Diğer taraftan da her an seçime girecekmiş gibi hazır olmak adına her türlü siyasi çalışmalarımızı yürütüyoruz. Haftasonu yönetim kurulu üyelerimizle birlikte kan bağışlayarak kan bağışlamanın önemine dikkat çektik. Diğer taraftan esnaf ve vatandaşlarımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı Genel Merkezimiz de dikkatle takip ediyor, profesyonel bir ekiple ciddi bir şekilde yol alıyoruz. 17 Kasım 2019 Pazar Günü Ankara Arena Spor Salonu’nda rekor seviyede bir katılımla gerçekleştirilen tarihi “1. Olağan Büyük Kongresi” için ortaya koydukları üstün gayret ve büyük fedakârlıktan dolayı Afyonkarahisar İl Teşkilatına Genel Başkanımız Fatih Erbakan tarafından teşekkür belgesi verildi. Bu durum da bize büyük onur ve şevk vermiştir” dedi.

“İNSANLIĞA BARIŞ VE HUZUR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”

Yeniden Refah Partisi olarak bizler kavga etmek, çatışmak, cezalandırmak, yıkmak için gelmiyoruz diyerek sözlerine devam eden Suna; “Bizler bugüne kadar yapılan bütün hayırlı hizmetlere teşekkür etmek, bu hayırlı hizmetleri yapanları tebrik etmek için geliyoruz, Bununla birlikte eksikleri tamamlamak, eksik yapılanları nihayete erdirmek için, yanlışları da doğrusunu ortaya koyarak düzeltmek için geliyoruz.Eksikleri tamamlayıp, yanlışları da davamıza, istikametimize uygun doğrularla düzelteceğiz.17 Kasım'da Türk siyasi tarihinin en büyük ve en kalabalık kongresini gerçekleştirdik "Kongreye katılan 50 bine yakın partilinin yüzde 80'inin genç olması, Yeniden Refah Partisi'nin Türkiye için alternatif oluşturduğunu göstermesi açısından önemlidir. Daha yeni kurulmasına rağmen partimiz bu kongre ile başa güreşen, iktidara talip olan en büyük iddiaya sahip parti olduğunu apaçık göstermiştir” diyerek sözlerini tamamladı.

Gülşen Kumral

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: “Çatışmak,, cezalandırmak,, yıkmak, için, gelmiyoruz”,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 04.08.2020
Bugün
17° - 30°
Çarşamba
17° - 33°
Perşembe
17° - 34°
Afyon

Güncelleme: 04.08.2020
İmsak
04:17
Sabah
05:54
Öğle
13:09
İkindi
16:59
Akşam
20:14
Yatsı
21:45
Arşiv Arama
Haber Yazılımı