Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
18 Aralık 2019 - Çarşamba 10:39 Bu haber 176 kez okundu
 
Çocuklara Tutumluluk konusunda örnek olamadık
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı olağan haftalık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı Mehmet İnkaya Afyonkarahisar ve Türkiye gündemini değerlendirdi.
Yaşam Haberi


İnkaya; “Genel Başkanımız Sayın  Meral Akşener,Ankara Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen 'Suriyeli Sığınmacıların Ülkelerine Dönüş Çalıştayı'na katılarak, sonuç bildirgesini açıkladı” dedi.

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Haftalık değerlendirme toplantısında konuşan Mehmet İnkaya ilk olarak ; “Akşener, Çalıştayın en önemli çıktısının, 3 aşamadan oluşan 'Geri Dönüş Planı' olduğunu söyledi. Plan çerçevesinde, İYİ Parti iktidarında atacakları adımları ortaya koyduklarını kaydeden Akşener, "Planın ilk aşaması, kalıcı çözüm için gereken adımların atılabilmesi için ihtiyaç duyulacak hazırlık dönemini tanımlıyor. Bu dönemde, 'Açık Kapı Politikası' uygulamasına son verilecek. Geçici koruma altındaki Suriyelilere, vatandaşlık verilmeyeceği ilan edilecek. Suriye yönetimi ile aracısız resmi görüşmeler daha fazla gecikmeden başlatılacak. Geçici koruma altındaki Suriyelilerin sahip olduğu ruhsatsız iş yerleri kapatılacak, ruhsatlı olan ticari kuruluşlar ise denetlenecek. Bayram ziyareti, ticaret veya çeşitli nedenlerle ülkelerine giden geçici koruma altındaki Suriyelilerin Türkiye'ye dönüşlerine, mevcut kanunlara uygun olarak izin verilmeyecek" diye konuştu. 

“TASARRUF ETME ALIŞKANLIĞI KAZANAMADIK”

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya son olarak; “Her Yıl İlköğretim okullarında (ilkokul,ortaokul ) kutlanır .Çoğunlukta meyve ve çerez gibi çoğunluğu ülkemizde yetişen ürünlerimiz, okullarda ortaklaşa yenir.Yerli malı ,tutumlu olmayla ilgili şiirler okunur .Ogün o kutlamalar orada unutulur gider.Ne tasarruf etme alışkanlığı kazanabildik,Ne yeni teknolojiler geliştirip yavrularımızın kullanımına sunabildik, Bizleri affedin çocuklarımız. Daha Türk Malı otomobili yapamadık, Fabrika yapan fabrikaları kuramadık, Karnımızı ve nefsimizi doyurup size maddi ve manevi tasarrufları bırakamadık. Sizlere ,Tutumluluk  konusunda örnek olamadık. Sizlere yerli mal üretip, Türk Malı kullanma konusunda örnek olamadık.Yerli uçağımızı yapamadık. Sizler sunmaya çalıştığımız iyi yaşama ölçülerinde Asgari ücret ancak senin ölmeni önleyecek kadar oldu” diyerek sözlerini tamamladı. Hamza Yılmaz

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Çocuklara, Tutumluluk, konusunda, örnek, olamadık,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 10.08.2020
Bugün
17° - 31°
Pazartesi
17° - 31°
Salı
17° - 30°
Afyon

Güncelleme: 10.08.2020
İmsak
04:25
Sabah
05:59
Öğle
13:08
İkindi
16:57
Akşam
20:07
Yatsı
21:36
Arşiv Arama
Haber Yazılımı