301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 11:14 Bu haber 209 kez okundu
 
Demokrat parti üyeleri Bayramlaştı
Demokrat Parti de Bayramlaşma heyecanı vardı. Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında gerçekleştirilen Bayramlaşma törenine İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin İlçe Teşkilatı, teşkilat mensupları katıldı. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal Bayramlaşma programı nedeniyle tebrik gönderdi.
Siyaset Haberi


Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal , Ramazan Bayramı dolayısıyla Afyonkarahisar İl Başkanlığına bir kutlama mesajı gönderdi.  Kutlama mesajında “Bu güzel bayramın ülkemize özlemini çektiğimiz huzuru, refahı ve mutluluğu getirmesini Cenab-ı Allah’tan dilerim” dedi Uysal :“Toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevincimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız Ramazan Bayramı’nı kutlarım. Bayramlar birliktir, dayanışmadır, hoşgörüdür, barışmadır, kırgınlıkları sona erdirmedir. Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, bu güzel bayramın ülkemize özlemini çektiğimiz huzuru, refahı ve mutluluğu getirmesini Cenab-ı Allah’tan dilerim. Demokrat Parti olarak 1946'da Türkiye’nin üzerine bir Güneş gibi doğduk. O gün de iddiamız aynıydı. O gün de 'demokrasi aşımız, ekmeğimizdir' diyorduk, bugün de 'demokrasi aşımız ekmeğimizdir' diyoruz.”

Dayanışmayı ortadan kaldıran üslup’tan vazgeçilmelidir

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal bayram mesajında bayramların paylaşmanın ve kucaklaşmanın doruğa çıktığı, kardeşlik bağlarının canlandığı, birlik ve beraberliğin daha da arttığı, yeni umutların yeşerdiği günler olduğunu bildirdi Uysal, “Müslüman’ın Müslüman’ı kırdığı bir coğrafyada, her gün şehit cenazelerinin kalktığı tabidir ki bayramlarımızı da coşku ile kutlayamamaktayız.  Siyasilerin yanlış üslup ve yaklaşımı, gerginlik ve kamplaşmalar, milletimizi tedirginliğe sürüklemekte, hürriyet, adalet, hakça bölüşüm, hoşgörü gibi en temel insani değerler acımasız polemik ve politikalara kurban edilmektedir” dedi.  Bu manzaranın, büyük hedefler ve aydınlık bir geleceğin peşinde olması gereken Türkiye’ye yakışmadığını kaydeden Gültekin Uysal, bayramı vesile edip başta Hükümet olmak üzere sorumluluk makamındaki tüm siyasetçilere “Türk milletinin şeref ve hassasiyetlerine uygun davranılmalı, sevgiyi kardeşliği dayanışmayı ortadan kaldıran üslup ve davranışlardan vazgeçilmelidir.“  dedi.

23 Haziran’da her şey çok güzel olacak

DP olarak milletimizin öncelikli meselelerini her kürsüde konuşmaya gayret gösterdik diyen Uysal “Türkiye'de seçimlerin gerçekleştiriliyor olmasının içerisinde bulunulan şartlar ve demokrasi adına önemli bir kazanım var. Yerelde değişen hüviyetleri itibarıyla yerel yöneticilerin de artık belediye kanunlarında tarif edilen mahalli idarelerle ilgili önderlik etmekle birlikte, her manada insani, sosyal ve toplumsal hayatta da önemli vazifeleri var. Bu manada İstanbul halkı yerel seçimi hem vicdanıyla hem de elindeki kantarıyla değerlendirecektir. Sonuçta seçmenler bir karar verecek ve hep beraber saygı duyacağız İstanbul seçiminin tüm Türkiye'mize hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Demokrat, parti, üyeleri, Bayramlaştı,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Yağışlı
Güncelleme: 12.12.2019
Bugün
-1° -
Cuma
-
Cumartesi
- 10°
Afyon

Güncelleme: 12.12.2019
İmsak
06:30
Sabah
07:58
Öğle
12:56
İkindi
15:22
Akşam
17:43
Yatsı
19:06
Arşiv Arama
Haber Yazılımı