301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Mart 2020 - Çarşamba 12:28 Bu haber 37 kez okundu
 
Devletimizin ve Ordumuzun yanındayız
Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı olağan haftalık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı İbrahim Derviş Suna; “Şehit olan askerlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz” dedi
Yaşam Haberi


Suna; “Suriye’deki olayların bu noktaya gelmesinden büyük üzüntü duymaktayız. Halkları kardeş  olan, ortak inanç, kültür ve tarihe sahip olup, yüzlerce yıl aynı Devletin vatandaşı olarak  yaşayan iki komşu ülkenin Emperyalist güçlerin etkisiyle savaşın eşiğine gelmesi kabul edeceğimiz bir durum değildir. Böyle bir savaş ne Türkiye’ye, ne Suriye’ye ne de bölgeye hiçbir fayda getirmez” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı olağan haftalık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.   “Bölgeyi   emperyalist planları doğrultusunda bugünkü haline getiren, Suriye’deki terör unsurlarını eğiten, donatan, ağır silahlarla teçhiz eden, bizi orada operasyon  yapmak zorunda bırakan, perde arkasındaki asıl düşmanlara odaklanmak ve bu mihrakların oyunlarını bozacak tedbirler almak mecburiyetindeyiz” diyerek sözlerine başlayan Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna; “ Söz konusu saldırıya gereken cevabın Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından verildiği yetkililerce ifade edilmiştir. Gelinen noktada Emperyalist güçlerin, odakların amaçlarına hizmet edecek adımlar atmak yerine, mutlaka 'aklı selim’le hareket edilmeli, Suriye ile meselelerimizi barışçıl yollarla çözebilmek için her türlü siyasi adım atılmalıdır.Konunun çözümünde, başta D-8 Teşkilatı olmak üzere ilgili bütün uluslararası kurum ve  kuruluşların harekete geçirilmesi gerekmektedir” dedi.

D-8 İSLAM BİRLİĞİNİN KURULMASI ÖNEMLİ

Bundan 30 yıl önce Millet Meclisi kürsüsünden halkın vekillerine seslenen Merhum Liderimiz Prf. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın Siyonizimin sinsi planlarını ve amaçlarını anlatarak, D-8 islam birliğinin kurulmasının ne kadar önem arz ettiğini belirtmiştir diyerek sözlerine devam eden Suna; “  Bizler Milli Görüşün birer neferi olarak Merhum Mücahit Erbakan Hocamızın bu kutlu davada ne kadar büyük zorluklar içersinde mücadele ettiğini şimdi daha iyi anlıyoruz. Milli Görüş davasının ne kadar önem arz ettiği ve İslam birliğinin kurulmasının ehemmiyetini bir kez daha anlamış bulunmaktayız. Yeniden Refah Partisi olarak Milli Görüş anlayışı ile D-8 projesini hayata geçirerek ümmetin ve  Müslüman Türk aleminin güç kazanması  Yeniden Büyük Türkiye ve Yaşanabilir Adil Bir Dünya düzeni  için var gücümüzle çalışacağız. Her zaman Devletimizin, Milletimizin ve ordumuzun Yanındayız” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Devletimizin, ve, Ordumuzun, yanındayız,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Hafif Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 04.04.2020
Bugün
- 16°
Pazar
- 17°
Pazartesi
- 15°
Afyon

Güncelleme: 04.04.2020
İmsak
Array
Sabah
Array
Öğle
Array
İkindi
Array
Akşam
Array
Yatsı
Array
Arşiv Arama
Haber Yazılımı