301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 12:52 Bu haber 226 kez okundu
 
Dolandırıcılıkta yeni yöntem
İlimizde yeni bir dolandırıcılık ortaya çıktı. Engelliler adı altında vatandaşı arayıp telefon üzerinden bilet satmaya çalışan dolandırıcılar engelli insanlarımızı zor durumda bırakıyor. Ercan Kubaş Sanat Tiyatrosu kurucusu Ercan Kubaş gazetemiz aracılığı ile vatandaşa seslendi.Kubaş engelliler adı altında gelen telefonlara vatandaşımızın itibar etmemesini istedi.
Gündem Haberi


Ercan Kubaş Sanat Tiyatrosu'nun sahibi sevgili Ercan Kubaş Gazetemiz Hisar'la irtibata geçerek ilimizde maruz kalmış olduğu bir sıkıntısından bahsetti. Birtakım dolandırıcılar Ercan Bey'in tiyatrosu olan Ercan Kubaş Sanat tiyatrosunun adını kullanarak vatandaşlarımızdan engelliler adı altında görüşme yaparak bilet üzerinden para istediklerini tespit ettik. Biz de bu etik olmayan davranış karşısında sesiz kalmadan buradan tepkimizi dile getiriyoruz.

İNSANLARIN DUYGULARINI KULLANAMAZSINIZ

Afyonkarahisar'da telefonla,sosyal medya veya yüz yüze görüşüp engelliler adı altında memleketimizde bulunan özel insanlarımızın hayat mücadelelerini kullanarak bilet satmaya çalışan kişi ve şahıslara itibar etmeyin. Afyonkarahisar'da bildiğiniz üzere tüm yasal izinlerini almış dernek ve vakıflarımız var vakit ayırıp ziyaretlerine gidildiğinde  Ercan Kubaş kendilerini vatandaşımıza anlatacağını ve bu etik olmayan davranışın karşısında duracağını bildirdi.

"HALKIMIZ ADIMIZI KULLANANLARA İTİBAR ETMESİN"

Ercan Kubaş Sanat Tiyatrosu kurucusu Ercan Kubaş ile görüşmemiz esnasında vatandaşlara bilgilendirme amaçlı desteğimizi istedi. Kubaş," Biz alın terimizle kendi fiziksel ve yaşamsal zorluğumuzu kullanmadan evimize ekmek götürüyoruz. Ancak biz kendi durumumuzu kullanmadığımız halde bir takım menfaatçi ve çıkarcı insanlar bizim adımızı lekeleyerek para kazanmaya çalışıyorlar. Halkımızdan tek ricam kimseye itibar etmeyiniz. Beni sosyal medya üzerinden ve Afyon'un hemen hemen her yerinde görebilirsiniz. Alnımız açık bir şekilde kimsenin duygularını ve vicdanlarını kullanmadan yürüdüğümüz bu yolda anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

AYSEL BÜYÜKKORKMAZ/ÖZEL

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Dolandırıcılıkta, yeni, yöntem,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Sisli
Güncelleme: 18.01.2020
Bugün
-3° -
Pazar
-6° -
Pazartesi
-5° -
Afyon

Güncelleme: 18.01.2020
İmsak
06:40
Sabah
08:07
Öğle
13:13
İkindi
15:47
Akşam
18:09
Yatsı
19:30
Arşiv Arama
Haber Yazılımı