Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
16 Mayıs 2020 - Cumartesi 12:25 Bu haber 264 kez okundu
 
“Dünya Çiftçiler Günü’nde Şekerbank’tan “Çiftçi Destek Paketi”
Şekerbank, çiftçilerin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü “Çiftçi Destek Paketi” ile kutluyor.
Gündem Haberi


 “Çiftçi Destek Paketi” kapsamında, çiftçiler tarımsal ihtiyaçlarını aylık %0,99 faiz oranı ile 24 aya varan vade seçenekleri ile karşılıyor.

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan Şekerbank, koronavirüs salgınında gıda üretiminin devamlılığı açısından önemi daha da artan tarım sektörünü desteklemek amacıyla 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’ne özel “Çiftçi Destek Paketi”ni geliştirdi.Şekerbank “Çiftçi Destek Paketi” ile 24 aya varan vadeler için aylık %0,99 faiz oranıyla çiftçilerin nakit ihtiyacını karşılıyor. Kampanyadan yararlanan çiftçiler, kredi geri ödemelerini hasat döneminde yapıyorlar. Çiftçiler ayrıca,Hasat Kart ile anlaşmalı üye işyerlerinde 5 ay vadeli sıfır faizle alışveriş imkânı da elde edebiliyor.14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü de kapsayan “Çiftçi Destek Paketi”nden 30 Haziran 2020 tarihine kadar yararlanmak mümkün olacak.

 

TUĞBAY KUMOĞLU: “ÇİFTÇİYİ DESTEKLEMEK VAROLUŞ NEDENİMİZ

Şekerbank Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu konuyla ilgili olarak şunları söyledi:“Tarımı, üretimi ve çiftçiyi desteklemek bizim varoluş nedenimiz. Koronavirüs salgınında gördük ki tarımda üretimin sürekliliği evde kalma sürecinde olan tüm dünya için büyük önem arz ediyor. Biz de içinde bulunduğumuz koşullar karşısında üreticinin korunması ve varlığını sürdürebilmesi için çiftçilerimizi desteklemeye devam ediyoruz. Salgına karşı tarımsal üretimin sürdürülebilirliğinin sağlanması için çiftçilerimizin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ‘Çiftçi Destek Paketi’yle yanlarında yer alıyoruz. Bu vesileyle tarladan sofraya üretim zincirinin en büyük gücü olan çiftçilerimizin Çiftçiler Günü’nü kutluyor, kampanyamız ile bereketlerinin bol olmasını diliyoruz.”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: “Dünya, Çiftçiler, Günü’nde, , Şekerbank’tan, “Çiftçi, Destek, Paketi”,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 09.07.2020
Bugün
19° - 30°
Cuma
16° - 30°
Cumartesi
15° - 31°
Afyon

Güncelleme: 09.07.2020
İmsak
03:45
Sabah
05:34
Öğle
13:08
İkindi
17:02
Akşam
20:32
Yatsı
22:13
Arşiv Arama
Haber Yazılımı