Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
21 Aralık 2019 - Cumartesi 11:06 Bu haber 473 kez okundu
 
Eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirildi
Afyonkarahisar İl Milli eğitim Müdürü Metin Yalçın İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile bir araya geldi. Yapılan aylık toplantıda gündem maddeleri görüşülerek il merkezi ve ilçelerinde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirildi.
Eğitim Haberi


Hocalar Şehit Kamil Tunç Çok Programlı Anadolu Lisesi Toplantı Salonu'nda İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın başkanlığında yapılan toplantıya Maarif Müfettişleri Koordinatörü Etem Gürsu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt Çınar, Şube Müdürü Hikmet Tuncer ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile yapılan aylık toplantıda gündem maddeleri görüşülerek il merkezi ve ilçelerimizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirildi. 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında yapılan çalışmalar gözden geçirildi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; "Eğitim öğretimde aksaklıklara meydan vermeden daha iyi eğitim yapmanın yollarını aramalıyız. Biz öğrencilerimize güzel şartlar sunmalı onları geleceğe daha donanımlı hazırlamalıyız. Bunun için mesai kavramı gözetmeden çok çalışmalıyız. Çalışırken de sürekli ikna yolunu kullanmalıyız. Öğretmen, öğrenci ve velilerimizin muhabbet duyduğu yöneticiler olmalıyız. Hepinize başarılar diliyorum" dedi.

Canlı Hayvan Atölyelerinde incelemelerde bulundu

Toplantı sonrasında Hocalar Şehit Ahmet Sarıdaş Yatılı Bölge Ortaokulu Pansiyonumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında okulda kurulan Tarım ve Canlı Hayvan Atölyelerinde incelemelerde bulundu. Yetiştirilen sebzeleri inceleyerek hayvanları besleyen Yalçın; "Pansiyon bünyesinde oluşturduğunuz atölyeler öğrencilerimizin organik sebze yetiştirme ve bakımı konusunda bilinçlenmelerini sağladığı gibi yaparak yaşayarak öğrenmelerine de katkı sağlıyor. Canlı hayvan atölyesi ise üretme yetiştirme becerisi sağladığı gibi çocuklarımızdaki hayvan sevgisini de pekiştiriyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. Yalçın'ın uygulama bahçesine ağaç dikmesiyle ziyaret sona erdi. Aysel Büyükkorkmaz

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Eğitim, öğretim, faaliyetleri, değerlendirildi,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 04.07.2020
Bugün
17° - 33°
Pazar
19° - 34°
Pazartesi
19° - 34°
Afyon

Güncelleme: 04.07.2020
İmsak
03:42
Sabah
05:31
Öğle
13:07
İkindi
17:02
Akşam
20:33
Yatsı
22:15
Arşiv Arama
Haber Yazılımı