301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Mart 2020 - Çarşamba 10:38 Bu haber 30 kez okundu
 
El teması olan ve olmayan tüm yüzeyler temizleniyor
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl genelinde Müdürlüğe bağlı Tüm Okullar / Kurumlarda solunum yolları enfeksiyonları ve küresel ölçekteki virüs tehditlerine karşı (Covid-19) dezenfeksiyon çalışmaları yapmaya devam ediyor.
Yaşam Haberi


Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü dezenfeksiyon işlemlerine devam ediyor.El teması olan ve olmayan tüm yüzeyleri kapsayacak şekilde dezenfeksiyon işlemleri yapılama devam edildi.

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tüm Okullar / Kurumlarda solunum yolları enfeksiyonları ve küresel ölçekteki virüs tehditlerine karşı (Covid-19) dezenfeksiyon çalışmaları yapmaya devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; “ Virüs tehditlerine karşı hijyen çalışmaları, daha etkin ve kapsamlı bir program çerçevesinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilmeye devam edecektir.Çin Halk Cumhuriyetinin Wuhan kentinde görülerek hızla tüm dünyaya yayılan koronavirüs (Covid-19) enfeksiyonu ve diğer solunum virüslerinin neden olduğu solunum yolu hastalıklarından korunmak amacıyla, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce tüm okul ve kurumlarda hijyen uygulamaları başlatılmıştı. Bu çalışmalar neticesinde tüm kurumlarımız en az bir defa dezenfekte edildi.  Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de bir dizi ciddi tedbirler alındı. Yaptığımız bir dizi toplantılarda özel okullar da dahil tüm okullarımızda tuvaletlerin temizliğine dikkat edilmesi gerekiyor.Çocuklarımızın elle temas ettikleri tüm yüzeyler ve bulundukları bütün alanlar eğitim dışındaki zamanlarda özel dezenfektanlarla temizlendi ve temizlenmeye devam edecek. Pansiyonlarımızda ve okul servislerinde de aynı şekilde dezenfekte çalışmaları devam edecek. Bu konuda paydaş kurumlarla işbirliği halindeyiz. Öğrencilerimizin bulunduğu her ortamın dezenfekte edilebilmesi için hassas bir çalışma yürütüyoruz” ifadelerini kullandı. HİSAR

 

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: El, teması, olan, ve, olmayan, tüm, yüzeyler, temizleniyor,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 29.03.2020
Bugün
-
Pazartesi
- 12°
Salı
- 15°
Afyon

Güncelleme: 28.03.2020
İmsak
Array
Sabah
Array
Öğle
Array
İkindi
Array
Akşam
Array
Yatsı
Array
Arşiv Arama
Haber Yazılımı