301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 10:57 Bu haber 96 kez okundu
 
Esnaf rahat edecek
Afyonkarahisar Modern Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek’i ziyaret eden Demokrat Partisi Genel Başkanı Gültekin Uysal, Modern Sanayi Sitesi inşaat çalışmaları hakkında Başkan Dilek’ten bilgiler aldı
Ekonomi Haberi


Afyonkarahisar da birdizi ziyaretler sürdüren Demokrat Partisi Genel Başkanı Gültekin Uysal Modern Sanayi Sitesi inşaat alanını yerinde gezerek incelemelerde bulundu. İnşaat sahası hakkında bilgiler veren Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek, “Bir kepenk olsun esnafın olsun” düşüncesiyle çıktıkları yolda şu anki sanayi sitesinin kuruluşunu 2015 yılında yaptıklarını kaydetti. Dilek, “Bilindiği üzere Türkiye genelinde küçük sanayi siteleri 48 metre, 60 metre, yüksekliği 3.60'tan ibaret olan bir sanayi siteleri inşa edilmiş. Yapanlardan Allah razı olsun diyoruz ama biz buradan KOBİ sanayi sitesi içeriğinde eskilerin ülkenin bu kadar gelişeceğini düşünmediğini, düşünemediğini gördük. Bununla beraber yüksekliğinin 9 metre ve ilik girişinin de 5 metre yükseklikte bir sanayi yaptık. Bu küçük sanayimi derseniz, küçük sanayiye ihtimal bırakmıyor ve bu bir KOBİ Sanayi Sitesi. Bunun içerisinde tamirci, kaportacı, boyacı, mobilyacı gibi esnaflarımız olacaktır. Bunlar elbette küçük esnaftır” dedi.

“İnşaat çok hızlı ilerlemiş”

Ziyarette daha sonra sözalan Demokrat Partisi Genel Başkanı Gültekin Uysal, Butür Modern Sanayi Sitesi tesislerinin Afyonkarahisar’a ayrı bir hava katacağını ilimiz esnafları da artık profesyonel bir şekilde bu sanayi sitesinde işlerini sürdüreceğini söyleyen Genel Başkan Uysal, projeyi hayata geçirdiğinden dolayı Başkan Dilek’i tebrik etti.  Genel Başkan Uysal, “Afyonkarahisar artık açılmalı geniş alanlara yayılmalı konum itibari ile bu bölgelerde inşaat alanlarına çok uygun yerler.  inşaat alanını daha önce yoldan geçerken görmüştüm inşaat çok hızlı ilerlemiş inşallah yakın zaman dada biter Afyonkarahisar’lı değerli esnan kardeşlerimizi bu yeni binaların içerisinde çalışırken görmeyi gönülden isteriz esnaf kardeşlerimiz ekmekçi insanlar zor kazanan insanlar inşallah bu binalarda bol kazançları olur tekrar hayırlı olsun” dedi.

 

Ziyarete Demokrat Partisi Genel Başkanı Gültekin Uysal, Demokrat Partisi İl Başkanı Gürcan Şensoy, Eski Demokrat Partisi İl Başkanı Hikmet Bülbül, Demokrat Partisi Yönetim Kurulu üyesi Dinçay Doğar, Afyonkarahisar Modern Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek Katıldı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Esnaf, rahat, edecek, ,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Sisli
Güncelleme: 05.12.2019
Bugün
-
Cuma
-7° -
Cumartesi
-6° -
Afyon

Güncelleme: 05.12.2019
İmsak
06:25
Sabah
07:53
Öğle
12:53
İkindi
15:22
Akşam
17:43
Yatsı
19:06
Arşiv Arama
Haber Yazılımı