301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 10:27 Bu haber 139 kez okundu
 
Gecek Termal genel kurulu yapıldı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan Gecek Termal Anonim Şirketi’nin Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurul’da konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Gecek Termal’de güzel bir sinerji yakalandığını belirtti.
Gündem Haberi


Gecek havzasındaki termal zenginliğin verimli kullanılması, devremülk sisteminin güzel bir örnek olarak ortaya konulması amacıyla Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan Gecek Termal Anonim Şirketi’nin Olağan Genel Kurulu, Gecek Termal A.Ş. tesislerinde yapıldı.

Genel Kurul’a, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüsnü Serteser, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çiloğlu, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çavaş, Gecek Termal A.Ş. ve ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Şapcı, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve ATSO Meclis Üyesi Mehmet Kurşun, ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol ve Gecek Termal A.Ş. İşletme Müdürü Habib Öztoprak katıldı. Genel Kurul öncesinde heyet, Gecek Termal A.Ş. tesislerinin hamamlarını, çamaşırhanesini ve çevre düzenini inceledi.

ÇİLOĞLU: ATSO’YA TEŞEKKÜR EDERİZ

Genel Kurul’da konuşan Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Çiloğlu, “Bir önceki yönetimden Bekir Şapcı ile birlikte biz 2013’ten bu yana 1 milyon lira kazanmış ve harcamışız. Bu sene hiç durmadan ağaç diktik. Erkmen Kooperatifi’nden 1200 tane salkım söğüt aldık. Daha önce 3,5 kilometre öteden gelen soğuk su ile sulama yapılıyormuş. Sulama motorları aldık; Akarçay’dan su alıyoruz ve sulama yapıyoruz. Bize katkı veren herkese teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. ATSO Yönetim Kurulu’na ATSO Meclisi’ne, İşletme Müdürü Habib Öztoprak’a da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

“GÜZEL BİR SİNERJİ YAKALANDI”

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de “Siz değerli yönetim kurulu üyelerimize ve çalışanlara teşekkür ediyoruz. 2009’da hep birlikte göreve geldiğimizde Bekir Şapcı Bey ile beraberdiniz. 2013’ten bu yana da bu görevi siz sürdürüyorsunuz.2009’dan bu yana yapılan işler takdir edildi, devremülk sahipleri de devremülk sahipleri olmayanlar da teşekkür etti. Buradaki değişim sözcüklerle anlatılabilecek durumda değildir. Biz çok teşekkür ediyoruz, 2009’da çok problem yaşarız diye düşünmüştük; en rahat ettiğimiz yerlerden biri oldu. Güzel bir sinerji yakalandı. Para harcanarak yapılan işlerin yanı sıra çoğu konu da ikili ilişkilerle çözüldü” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Gecek, Termal, genel, kurulu, yapıldı,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Yağışlı
Güncelleme: 13.12.2019
Bugün
-
Cumartesi
- 11°
Pazar
- 12°
Afyon

Güncelleme: 13.12.2019
İmsak
06:31
Sabah
07:59
Öğle
12:56
İkindi
15:22
Akşam
17:43
Yatsı
19:06
Arşiv Arama
Haber Yazılımı