Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
16 Kasım 2019 - Cumartesi 10:26 Bu haber 740 kez okundu
 
GİKAM ilk toplantısını yaptı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) bünyesinde kurulan Girişimcilik ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GİKAM) yönetim kurulu ve danışma kurulu toplantılarının ilki gerçekleştirildi.
Ekonomi Haberi


AKÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) toplantı salonunda gerçekleştirilen ve GİKAM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Koray Gürpınar başkanlığını yaptığı toplantıya GİKAM Yönetim Kurulu Üyeleri İBBF Dekanı Prof. Dr. Tuğrul Kandemir, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yıldız, Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Karaman, Afyon-Uşak Zafer Teknoloji Geliştirme Bölgesi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Ersan Mertgenç ve GİKAM Müdür Yardımcısı Öğr. Grv. Emrah Bozkurt katıldı. Afyonkarahisar İş-Kur İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan GİKAM Danışma Kurulu toplantısına ise GİKAM Danışma Kurulu Üyeleri Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Yusuf Karaca, Afyonkarahisar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Karakaya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman ve Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu katıldı.

SAYGIN BİR MERKEZ OLMAK İSTİYORUZ

AKÜ GİKAM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Koray Gürpınar, merkezin Resmi Gazete’de yayımlanmasından hemen sonra çalışmalara hızla başlandığını belirtti. Gürpınar, “Üniversitemizin vizyonu doğrultusunda ve evrensel bilim ilkeleri ışığında, dünya standartlarında ulusal ve bölgesel sorunlara odaklı proje merkezi özelliği taşıyan, rekabet koşullarına hazır nesiller yetiştiren, öğrencilerimiz ve mezunlarımızın kariyer yollarının belirlenmesi yolunda saygın bir merkez olmak istiyoruz. İvedilikle web sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı aktif hale getirerek hedef kitlelerimize ulaşmaya çalışıyoruz. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları ofisiyle yoğun bir iletişim halindeyiz. Önümüzdeki dönemlerde Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinin ev sahipliğinde ve diğer üniversitelerin de katılım göstereceği bir toplantı gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanlığının da büyük projeleri var. Biz bu projelerde üniversite olarak yer alacağız” diye konuştu. Hisar

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GİKAM, ilk, toplantısını, yaptı,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 03.08.2020
Bugün
17° - 30°
Salı
17° - 33°
Çarşamba
17° - 34°
Afyon

Güncelleme: 02.08.2020
İmsak
04:15
Sabah
05:53
Öğle
13:09
İkindi
17:00
Akşam
20:15
Yatsı
21:46
Arşiv Arama
Haber Yazılımı