301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 09:28 Bu haber 41 kez okundu
 
Güvenilir sağlık hizmeti sunmak adına çalışmalara yön veriyoruz
Afyonkarahisar Devlet Hastanesine 2019 yılında 1 Milyon 500 Bin kişi ziyaret etti. Afyonkarahisar Devlet Hastanesine başvuran 50 Bin hasta ise yatılı olarak tedavi edildi.
Yaşam Haberi


Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran 2019 yılını değerlendirdi. Duran 5 bin civarın da doğum olduğunu bunun ise Bin 800’ün sezaryen doğumlar olduğunu belirtti.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekim’i Op. Dr. Mehmet Duran 2019 yılında yapılan tedavi ve hastaneye uğrayan vatandaşların durumları hakkında bilgi verdi. Duran Afyonkarahisar Devlet Hastanesine 2019 yılında 1 Milyon 500 Bin kişi ziyaret etti. Afyonkarahisar Devlet Hastanesine başvuran 50 Bin hasta ise yatılı olarak tedavi edildiğini belirtti.  Duran Halkın hem fiziki hem de ruhsal sağlığını korumayı amaçladıklarını belirterek; “Bilgi çağının gereklerine paralel olarak teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak, dalında uzmanlaşmış hekim ve personeli ile insanımıza en çağdaş ve kaliteli sağlık hizmetini sunmayı amaçlıyoruz. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla model oluşturmayı, hizmet sunumunda hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen, bölgesinde lider sağlık kuruluşu olmuştur” dedi.

CİVAR İL VE İLÇELERE DE HİZMET VERİYORUZ

Hastanede İnsana saygı, çalışan ve hasta memnuniyeti tıbbi etik ilkelere bağlılık güven mahremiyete ve özel yaşama saygı’nın ön planda olduğunu belirten Duran; “Devlet Hastanemiz her türlü imkana sahiptir.Bölge insanına daha iyi, daha kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için 2020 yılında da özverili çalışmalarına devam edeceğiz.  samimiyet, dürüstlük, tarafsızlık, şeffaflık, ekip anlayışı, sürekli eğitim ve gelişim için çaba harcıyoruz. Civar il ve ilçelere de hizmet veriyoruz. Tüm çalışanları ile birlikte 2019 yılında etkili, verimli, kaliteli, yenilikçi, güvenilir sağlık hizmeti sunmak adına çalışmalara yön veriyoruz” ifadelerine yer verdi.

HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEKTİR

Belirten Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran; “Uzman ve akademisyen kadromuzla birlikte yenilikçi yüzümüzle hastalarımıza en iyisini ve en kaliteli hizmeti sunabilmek adına her gün bir önceki günden daha çok çalışmakta ve yol almaktayız. Hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Bu doğrultuda nitelikli kadromuz ve güler yüzlü personelimizle birlikte birçok başarılı projeye imza atmak için yola çıktık. Ben birde son günler de buzlanmadan dolayı düşen vatandaşlarımız hakkında bilgi vermek istiyorum. Havaların soğuması buzlanmayı da beraberinde getirdi. Hastaneler de özellikle acil servisler de düşme, kırık vakaları gelmekte ama ciddi boyutta hayati tehlikesi olacak herhangi bir sıkıntı şuan itibariyle yok. Vatandaşlara şunları söylemek istiyorum, kendi evlerinin, iş yerlerinin, okullarda çalışan görevlilerin okullarının önünü, bahçelerini temizlemesi bu konuda belediyeye her tür desteğin verilmesini isterim. Bizde bir kamu kuruluşu olarak çalışanlarımız, hastanemiz çevresini temizlemekte ve yetişemediğimiz zamanlarda ise belediyeden gerekli desteği istemekteyiz” diyerek sözlerini tamamladı. Selçuk Taşkın Özel

 

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Güvenilir, sağlık, hizmeti, sunmak, adına, çalışmalara, yön, veriyoruz,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Hafif Yağmur
Güncelleme: 28.02.2020
Bugün
- 13°
Cumartesi
-
Pazar
-3° -
Afyon

Güncelleme: 28.02.2020
İmsak
06:05
Sabah
07:26
Öğle
13:16
İkindi
16:23
Akşam
18:55
Yatsı
20:11
Arşiv Arama
Haber Yazılımı