Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 11:25 Bu haber 138 kez okundu
 
“Her hasta özeldir”
İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Tamer Saylam kliniğinde ozon tedavisine başladıklarını kaydetti. “Her hasta özeldir. Sağlık sisteminin ideal ve yeterli olmadığı durumlarda daha faydalı sonuç, kişiye özel tedavi ile mümkün” diyen Salyam, “Kliniğimizde iç hastalıkları kapsamına giren tüm hastalıklar için teşhis ve tedavi imkanı sunulmaktadır. En basit ve sık görülen sağlık sorunlarından, en karmaşık ve nadir rastlanılan sağlık sorunlarına kadar hastalarımıza hizmet vermekteyiz” diye konuştu.
Yaşam Haberi


Ozon tedavisi konusunda bilgiler veren Saylam, “Ozon terapi sağlığı ve yaşam kalitesini artıran, güvenli, etkili ve bilimsel bir uygulamadır. Tüm dünyada geleneksel tıbbi yaklaşımı ve tedavileri destekleyen bir terapidir. Ozon Terapi vücuttaki oksijen seviyesini yükselterek tüm dokulara fayda sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendiren, kan dolaşımını hızlandıran, diyabet insülin direnci ve  karaciğerde yağlanmayı azaltan anti-aging etkili bir terapidir. Ayrıca kanserin önlenmesinde ve kalp damar hastalıklarının tedavisinde destek bir terapi olarak uygulanabilir” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“HEPATİT B VE C GİBİ PEK ÇOK DURUM İÇİN ÖNERİLİR”

Ozon terapi kimlere uygulanabilir sorusuna yanıt veren Saylam, “Enfeksiyonlarda ve enfeksiyonlara karşı korunmak veya bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen, cilt kırışıklıkları, uyku düzensizliği, kronik yorgunluk, depresyon, cinsel istekte azalma, erken yaşlanma, dikkat ve konsantrasyon azalması ve yoğun stres ve baskıya bağlı sıkıntılar yaşayan kişilere önerilir. Ayrıca alerjik hastalıklar, romatizmal hastalıklar, kanser ve kemoterapi uygulamaları, karaciğer, kan dolaşımı ve cilt hastalıkları, yara, akne, sedef hastalığı gibi kozmetik sorunlar, yaşa bağlı görme bozuklukları, diyabet, tansiyon, ülser, Hepatit B ve C gibi pek çok durum için önerilir. Hiçbir yan etkisi olmadığı gibi, hiçbir ilaç ile etkileşim de yapmaz. Bu nedenle insan sağlığını koruma ve hastalıklarla mücadelede ozon tedavisini doğal bir destekleyici tedavi yöntemi olarak kabul edebiliriz” şeklinde konuştu. SELÇUK TAŞKIN

 

 

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: “Her, hasta, özeldir”,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 07.07.2020
Bugün
20° - 34°
Çarşamba
19° - 30°
Perşembe
17° - 30°
Afyon

Güncelleme: 07.07.2020
İmsak
03:44
Sabah
05:33
Öğle
13:08
İkindi
17:02
Akşam
20:33
Yatsı
22:13
Arşiv Arama
Haber Yazılımı