301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 09:41 Bu haber 59 kez okundu
 
Hisarcıklıoğlu Afyonkarahisar’da
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ‘Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar’ ödül töreni ve bir dizi programları nedeniyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu Afyonkarahisar’a geldi.
Yaşam Haberi


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ‘Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar’ ödül töreni ve bir dizi programları nedeniyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu Afyonkarahisar’a geldi.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ‘Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar’ ödül töreni ve bir dizi programları nedeniyle Afyonkarahisar’a gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Hisarcıklıoğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret etti. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ziyaretin ardından Hisarcıklıoğlu daha sonra Afyonkarahisar Belediyesi’ne geçti.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ‘Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar’ ödül töreni ve programları nedeniyle Afyonkarahisar’a gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret etti. Rifat Hisarcıklıoğlu Valilik Şeref Defteri'ni imzalamasının ardından makama geçti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mustafa Tutulmaz; ”Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımızı Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Kendilerine şahsım ve tüm Afyonkarahisar’lı hemşerilerim adına teşekkür ediyorum.” dedi. Afyonkarahisar’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ilimizdeki programları hakkında bilgiler vererek misafirperverliğinden dolayı Vali Mustafa Tutulmaz’a teşekkür etti. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Valilik ziyaretinin ardından, Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına geçti.

AFYONKARAHİSAR TÜRKİYE'NİN GÖZBEBEĞİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaretinin ardından Afyonkarahisar Belediyesi'ni ziyaret etti. Ziyarete, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Afyon Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci, Afyon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler ve beraberindeki heyet katıldı. Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Afyonkarahisar'ın ülke ekonomisine gerek hizmet sektöründe gerekse üretim anlamında çok büyük hizmet veriyor. Afyonkarahisar Türkiye'nin göz bebeği şehirlerinden bir tanesi. Sayın Belediye Başkanımız seçildiğinden bu tarafa benim de ilk ziyaretim. Allah hayırlı uğurlu etsin, Allah utandırmasın, yapacak çok iş var. Yapacak çok iş var, Afyonkarahisar'a ne kadar hizmet etsek yetmez çünkü Afyonkarahisar'ın ufku açık Afyonkarahisar’lı ne kadar para kazanırsa Türkiye o kadar zengin olur. Afyonkarahisar ülke ekonomisine gerek hizmet sektöründe gerekse üretim anlamında çok büyük destek veriyor” dedi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ilimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek; “Türkiye'nin yerli otomobili başta olmak üzere istihdama ve üretime katkıda bulunan çalışmaları sebebiyle Rifat Hisarcıklıoğlu'nu tebrik ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Selçuk Taşkın

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar’da, ,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 03.04.2020
Bugün
- 12°
Cumartesi
- 16°
Pazar
- 17°
Afyon

Güncelleme: 03.04.2020
İmsak
Array
Sabah
Array
Öğle
Array
İkindi
Array
Akşam
Array
Yatsı
Array
Arşiv Arama
Haber Yazılımı