301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Temmuz 2019 - Cumartesi 10:01 Bu haber 80 kez okundu
 
İl Genel Meclisi Dinar'da
İl Genel Meclis Temmuz Ayı Olağan Son birleşimini Afyonkarahisar'ın Dinar İlçe'sinde gerçekleştirdi. Toplantıya Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Birim Müdürleri, İl Özel İdaresi Birim Müdürleri ve okul müdürleri katıldı.
Gündem Haberi


Afyonkarahisar İl Genel Meclisi 5. Birleşimi olan son toplantısı Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesinde gerçekleştirdi. Toplantı açılış konuşmasını Dinar İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Çetin, Bilal Demiröz ve Murat Orhan gerçekleştirdi. Çok sayıda protokolün yer aldığı toplantı da Cuma namazı sonrasında Dinar İl Genel Meclis  Üyeleri eşliğinde köyler ziyaret edildi.

Afyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban,"Çok değerli Milletvekillerimiz, Dinar'ın saygı değer kaymakamı, Okul müdürümüz, Değerli il genel meclis üyelerimiz ve basın mensuplarımız hepinizi saygı ve hürmetle selamlıyorum. Öncelikle hayırlı Cumalar hepiniz hoş geldiniz. İl Genel Meclisi olarak ilk kez Afyonkarahisar Merkez dışında Dinar'da bir toplantı gerçekleştirdik. Öncelikli olarak Dinar'a bizi davet Dinar İl Genel Meclis Üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bugün onların ev sahipliğin de hem toplantımızı hem de Cuma'dan sonra misafirliğimizi gerçekleştireceğiz.  Bizi davet ettikleri için misafir ettikleri için tekrar çok teşekkür ediyoruz. Değerli arkadaşlar arkadaşlarımız bizi uyardı ve ilçe de bir toplantı yapıyorsak adet olarak önce ev sahibi İl genel Meclis Üyelerimiz daha sonra da Kaymakamımız konuşma yaparmış. Toplantımızın sonunda Milletvekillerimiz de sağ olsunlar bizi yalnız bırakmadılar bizde hem şimdi hem de Cuma'dan sonra inşallah onlara söz verip bize hitap etmelerini isteyeceğiz" ifadelerini kullandı.

"BİZİ ONURLANDIRDINIZ"

Dinar İl Genel Meclis Üyelerinden Ahmet Çetin," Öncelikle sizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Değerli Milletvekillerim, sevgili Kaymakamım, İl Genel Meclis Başkanım, değerli meclis üyelerim, değerli basın mensubu ve misafirlerimiz Dinar'ımıza gelip misafirliğimizi kabul ettiğimiz için çok teşekkür ediyorum Allah Razı olsun bizi onurlandırdınız ve gururlandırdınız. İnşallah biz de sizlere iyi bir ev sahibi oluruz. Bu vesileyle bu toplantımızın Dinar'ımıza hayırlar getirmesini niyaz ediyoruz. Tekrar hepiniz hoş geldiniz" şeklinde konuştu.

"DAVETİMİZİ KABUL ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Dinar İl Genel Meclis Üyelerinden Bilal Demiröz,"Sayın vekillerim, sayın İl Genel Meclis Başkanım, sayın il genel meclis üyesi arkadaşlarım, il genel meclis birim müdürlerim, İl Özel İdaresi birim müdürlerim, sayın okul müdürlerim, sayın basın mensubu arkadaşlarım İl Genel Meclisi 5. birleşimini Dinar'da yapmamıza vesile olan sayın İl Genel Meclis Başkanımıza ve katılımcılarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu toplantımızın ilçemize ve ilimize inşallah hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

"SİZLERİ AĞIRLAMAKTAN MUTLUYUZ"

Dinar İl Genel Meclis Üyelerinden Murat Orhan," Değerli vekillerim, değerli kaymakamım, değerli ilçe başkanlarım, değerli il genel meclis başkanım, değerli il genel meclis üyesi arkadaşlarım, değerli birim amirlerimiz ve basın mensubu arkadaşlarımız hepiniz hoş geldiniz. Sizleri burada ağırlamaktan çok mutluyuz tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum" şeklinde duygularını dile getirdi.

"SORUNLARIN YAŞAYAN HALKTAN ÖĞRENİLMESİİ ÇOK YERİNDE BİR HAREKETTİR"

Dinar İlçesi Kaymakamı Selami Kapankaya ise hoş geldiniz diyerek konuşmasını gerçekleştirdi. Kapankaya," Sayın milletvekillerim, Değerli İl genel meclis başkanım, değerli il genel meclis üyelerimiz, Değerli misafirlerimiz hepinizi saygıyla selamlıyorum. Dinar'ımıza hepiniz hoş geldiniz toplantımızın Dinar'ımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Bizim için idarecilikte sorunların yerinde görülmesi bilinmesi ve burada yaşayan insanlardan öğrenilmesi çok yerinde olacaktır. Bugün de İl Genel Meclisimizin burada olması Dinar'ı tanımak açısından sorunları birlikte görmek ve kaynaşmak açısından çok uygun olmuştur. Toplantının burada olmasını sağlayan İl Genel Meclis Başkanımıza, değerli katılımcılarımıza ve il genel meclisi üyelerimize tekrar teşekkür ediyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum" ifadelerine yer verdi.

AYSEL BÜYÜKKORKMAZ

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İl, Genel, Meclisi, Dinar'da,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 06.12.2019
Bugün
-4° -
Cumartesi
-5° -
Pazar
-
Afyon

Güncelleme: 06.12.2019
İmsak
06:26
Sabah
07:54
Öğle
12:54
İkindi
15:22
Akşam
17:43
Yatsı
19:06
Arşiv Arama
Haber Yazılımı