301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Mart 2020 - Pazartesi 09:58 Bu haber 31 kez okundu
 
Karakaş Sandıklı ve Sinanpaşa öğrencileri ile bir araya geldi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şuayıp Özdemir ve Genel Sekreter İhsan Ceran’ın yer aldığı bir heyetle Sandıklı Yunus Emre Kampüsünde bulunan Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Sandıklı Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrenci ve öğretim elamanları ve Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu öğrenci ve öğretim elemanlarını ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi.
Yaşam Haberi


İlk olarak Sandıklı ilçesini ziyaret eden Rektör Karakaş, Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret etti. Gerçekleştirilen nezaket ziyaretlerinde kurumlararası iş birliklerinin artırılarak sürdürülmesi konusunda istişarede bulunuldu. Rektör Karakaş ve heyet daha sonra AKÜ Sandıklı Yunus Emre Kampüsünü ziyaret ederek Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Fişne ve Sandıklı MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Koray Gürpınar’dan bilgiler aldı. Rektör Karakaş, temasları kapsamında öğrenciler ve ilgili akademik birimlerde görev yapan öğretim elamanları ile de bir araya gelerek öğrenci ve personelin ihtiyaç, öneri ve görüşlerini dinledi. Karakaş, Sandıklı Yunus Emre Kampüsünün AKÜ’nün ilçelerde bulunan kampüsleri içinde en büyüklerinden biri olduğunu ifade ederek fiziki şartların büyük oranda arzu edilen standartlarda olduğunu, öğrenci ve personelden gelen taleplerin de yönetimlerince imkanlar ölçüsünde yerine getirileceğini belirtti.

İSTEK, TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

AKÜ Rektörü Prof. Dr. Karakaş Sandıklı’nın ardından Sinanpaşa’ya giderek Sinanpaşa Kaymakamı Kübra Demirer’i ve Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’ı makamlarında ziyaret etti. Daha sonra Sinanpaşa MYO’yu da ziyaret eden Rektör Karakaş, burada Sinanpaşa MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Fatih Özdinç’ten bilgiler aldı. Karakaş, Sinanpaşa MYO’da eğitimlerini sürdüren öğrenciler ile görev yapan öğretim elamanları ile bir toplantı gerçekleştirerek istek, talep ve önerileri dinledi. Rektör Karakaş, bir süre önce de Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ile Dinar, Başmakçı ve Dazkırı Meslek Yüksekokullarını ziyaret ettiğini hatırlatarak yönetim olarak ilçelerdeki akademik birimlere ziyaretlerinin süreceğini ifade etti. Ziyaretlere Rektör Karakaş’ın yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şuayıp Özdemir ve Genel Sekreter İhsan Ceran ile Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Ömer Gürcan katıldı. HİSAR

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Karakaş, Sandıklı, ve, Sinanpaşa, öğrencileri, ile, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 06.04.2020
Bugün
- 14°
Salı
- 11°
Çarşamba
- 13°
Afyon

Güncelleme: 06.04.2020
İmsak
Array
Sabah
Array
Öğle
Array
İkindi
Array
Akşam
Array
Yatsı
Array
Arşiv Arama
Haber Yazılımı