Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 10:22 Bu haber 183 kez okundu
 
Kontrollerin yapıldığını gördük
İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı olağan Haftalık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkanı Mehmet İnkaya; “ Afyonkarahisar’ın sorunlarına parmak bastığımız bazı konuların gündeme alınıp sonuçlandırılmasından memnunuz” dedi.
Yaşam Haberi


İlimizde yaşayanlar adına, Sayın Valimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız diyerek sözlerine başlayan İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya; “Ancak İlimizde çözüm bekleyen sorunlar bitmiş değil. Afyonkarahisar Belediyemiz karla mücadelede istenilen başarıyı gösterememiştir. Karla mücadelede çalışan işçilerin teçhizatlarında eksiklikler vardır. Örnek: eldivenleri karala mücadeleye uygun değildir. Ara sokak yolları istenildiği gibi temizlenememiştir. Yaya kaldırımlarının çoğu temizlenememiş, temizlenenler de yeterli değildir. Temizlenemeyen kaldırımlarda yürümek zor olduğundan vatandaşlarımız araçların işlediği yollardan yürümektedir” dedi.

Belediye bütçesinden Amatör Kulüpler adına ayrılan yardımın kulüplere eşit dağıtılması gerekliliğine inanıyoruz diyerek sözlerine devam eden İnkaya; “Şampiyon olmuş, başka şehirlerde gurup maçlarına katılacak okul takımlarına da Belediyemiz bütçesinden yardım yapılmasını talep ediyoruz. Belediye Meclisi çalışmalarının, canlı olarak yayınlanma kararı alınmasına rağmen, çalışmaların canlı yayınlanmadığına şahidiz. Biran önce Belediye Meclis Çalışmalarımızın canlı olarak yayınlanmasını talep ediyoruz. Şehir içi taşımacılığında çalışan araçların çoğunluğu duraktan yolcu alma, durakta yolcu indirme, kuralına uymamaktadır. Biliyor ve gözlüyoruz ki bazı duraklara vatandaşlarca araçlar park edilmektedir. Tüm minibüs ve otobüslerin durak haricinde yolcu alıp ,yolcu indirmelerinin titizlikle sağlanması  gerekiyor. Hatta araç kullanan tüm şoförlerin tek tip ve giyinmeleri ve kimliklerinin üzerlerinde görünecek bir yerde olmasında fayda var diyoruz.

“İLİMİZ SORUNLARI VARDA, ÜLKEMİZİN SORUNLARI YOK MU ?

Çözüm bekleyen sorunlar var diyerek sözlerine devam eden İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya; “ Suriyeli mülteciler sorunu sabit gelirli vatandaşlara yapılan maaş zamlarının yetersiz oluşu. Enflasyon rakamlarının yapılan zamlardan çok fazla oluşu. Terörün  durdurulamaması.Türkiye’nin yurt dışından buğday alması.başlıca sorunlarımız olarak görülmektedir.iyi parti genel başkanımız Meral Akşener diyor ki;‘’Yeniden iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş parlamenter sistemin oluşmasını başaracağız.Demokrasiyi,şeffaflığı,hukukun üstünlüğünü ve kuvvetler ayrılığını tesis edeceğiz’’Yani Partili Cumhurbaşkanlığı sisteminden milletimizin yardımıyla kurtulacağız .Şu anda milletimizin % 64 ü partili cumhurbaşkanlığı sisteminden geri dönmek istiyor” diyerek sözlerini tamamladı. Hamza Yılmaz

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Kontrollerin, yapıldığını, gördük,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 11.08.2020
Bugün
17° - 30°
Çarşamba
16° - 30°
Perşembe
16° - 31°
Afyon

Güncelleme: 11.08.2020
İmsak
04:27
Sabah
06:01
Öğle
13:08
İkindi
16:56
Akşam
20:05
Yatsı
21:32
Arşiv Arama
Haber Yazılımı