Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
01 Ocak 2020 - Çarşamba 09:44 Bu haber 98 kez okundu
 
'Medeniyet Sohbetleri' konulu konferans gerçekleştirildi
İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonuyla, öğretmen ve yöneticilere yönelik Kamil Miras Anadolu Lisesi Konferans Salonunda 'Medeniyet Sohbetleri' konulu konferans programı gerçekleştirildi.
Haberi


Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan'ın konuşmacı olarak katıldığı konferansa İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ın yanısıra İl Milli Eğitim müdür Yardımcıları Mevlüt Çınar, Musa Dinçgez, Fatih Akçil, Şube Müdürü Adem Karakelle , Gürbüz Bıdık, Mustafa Koçak, Afyon Kocatepe Üniversitesi Akademisyenleri, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Katılımcıları geçmişten günümüze doğru tarihte bir yolculuğa çıkaran Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan; "Öncü kuşakları olmayan bir toplumun geleceği olamaz. Toplumun, coğrafyanın ve insanlığın sorunlarını yüreğinde hissedemeyen insanlardan da kuşak olmaz. Gençliği kurtarmamız lazım. Bu ülkenin en kaliteli, birinci sınıf insanlarını, bu ülkenin önünü açacak insanlarını yetiştirmeniz lazım. Sıradan insanlarla bir yere gidilmez sıra dışı insan lazım. Piramidin en tepesi lazım. " diye konuştu. Özellikle tarih, edebiyat, estetik ve felsefe alanında kendisinin oluşturduğu kitap listesini dinleyicilerle paylaşan KAPLAN, bu eserlerin hayatımıza ve ufkumuza yeni bir pencere açacağını belirtti.Sonuna kadar katılımcıların ilgiyle takip ettiği programda Kaplan, kendisine yönlendirilen eğitime ilişkin soruları cevaplandırdı.İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın konferansın sonunda Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan 'a İl Milli Eğitim Müdürlüğü davetini kabul ederek, engin bilgi ve birikimlerini paylaşmasından dolayı teşekkür etti.İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın Sayın Yusuf Kaplan 'a hediye takdim etmesiyle program sona erdi. Hisar

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: 'Medeniyet, Sohbetleri', konulu, konferans, gerçekleştirildi,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 08.07.2020
Bugün
20° - 34°
Perşembe
19° - 30°
Cuma
17° - 30°
Afyon

Güncelleme: 08.07.2020
İmsak
03:44
Sabah
05:33
Öğle
13:08
İkindi
17:02
Akşam
20:33
Yatsı
22:13
Arşiv Arama
Haber Yazılımı