301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Nisan 2020 - Pazartesi 10:39 Bu haber 113 kez okundu
 
Mücadele ve Dayanıklılık Programı ilan edildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın koordinasyonunda ülke sathında kalkınma ajansları eliyle uygulanması öngörülen COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı kapsamında COVID-19 salgın riski ile mücadeleye katkı sağlayacak ve salgının etkilerinin azaltılmasına yönelik acil çözüm sunan projelerin desteklenmesi hedeflenmektedir.
Yaşam Haberi


Bu çerçevede Zafer Kalkınma Ajansı 5 Milyon TL bütçe ayırdığı COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı’nı ilan etmiş ve Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ile Uşak illerinden oluşan TR33 Bölgesi’nde COVID salgını ile mücadeleye katkı sağlayacak faaliyetlerin hızla hayata geçirilebilmesi için proje başvuru sürecini başlatmıştır.

Program kapsamında aşağıdaki önceliklere yönelik projeler desteklenecektir:  Virüsün yayılımının önlenmesi ve kontrol altına alınmasına katkı sağlanması, Halk sağlığı için acil hazırlık ve müdahale çalışmalarının yapılması, Salgının ülke ve bölge ekonomisine negatif etkilerinin azaltılmasına yönelik yenilikçi uygulamaların geliştirilmesi Bunla birlikte, yerli üretim ve tedarik ile nakdi eş finansman öngören projeler değerlendirmede avantajlı olacaktır. Program kapsamında TR33 Bölgesi’ndeki kar amacı güden / gütmeyen kurum ve kuruluşlar uygun başvuru sahibi olup bölge dışından paydaşlar da projelerde ortak ve iştirakçi olarak yer alabilecektir. Proje başına sağlanacak destek limitleri aşağıdaki tabloda gösterilmektedir: Program kapsamında TR33 Bölgesi’ndeki kar amacı güden / gütmeyen kurum ve kuruluşlar uygun başvuru sahibi olup bölge dışından paydaşlar da projelerde ortak ve iştirakçi olarak yer alabilecektir.  HİSAR

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Mücadele, ve, Dayanıklılık, Programı, ilan, edildi,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 31.05.2020
Bugün
- 21°
Pazartesi
- 18°
Salı
- 15°
Afyon

Güncelleme: 30.05.2020
İmsak
03:42
Sabah
05:29
Öğle
13:00
İkindi
16:54
Akşam
20:22
Yatsı
22:01
Arşiv Arama
Haber Yazılımı