Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 12:12 Bu haber 161 kez okundu
 
Partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarındandır
Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Kongreye gidiyor. İl Başkan Gürcan Şensoy; “14 Aralık 2019 saat 14.00 da konferans salonunda gerçekleştireceğiz. Tabi bizim en büyük destekçimiz afyon halkı ve hemşerilerimizdir” dedi.
Yaşam Haberi


Şensoy; “Afyonkarahisar şuana kadar ilçede olan kongrelerimizi yaptık. Türkiye’yi yönetecek talip olan sayın genel başkanımızı Afyonda bir daha yükseltmek Ankara’ya güzel mesajlar vereceğimize inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Kongre hakkında bilgi veren Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Gürcan Şensoy şu ifadelere yer verdi; “Bilindiği üzere partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Partilerinde sosyal sorumlulukları vardır. Bizde bugüne kadar Demokrat Parti olarak tüm sosyal sorumluluklarımızı yerine getirdik. Bunun yanı sıra kanun, tüzük içerisinde partiler kongrelerini yapmak durumdadırlar. Afyonkarahisar şuana kadar ilçede olan kongrelerimizi yaptık. Afyonkarahisar da 14 Aralık 2019 saat 14.00 da konferans salonunda gerçekleştireceğiz. Tabi bizim en büyük destekçimiz Afyonkarahisar halkı ve hemşerilerimizdir. Bunu yanı sıra sayın Genel Başkanımız Gültekin Uysal’ında Afyonkarahisar’lı olması bu kongrenin önemi bir kez daha öne çıkarmaktadır. Sayın Genel Başkanımız Gültekin Uysal’a yakışır bir kongre yapma niyetindeyiz” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü.

Hemşerilerimizi bu kongremize davet ediyoruz

Şensoy; “Türkiye’nin bu zor şartları altında yönetmediği ve yönetim eksikliği göz önünde bulundurursak gelecekte Türkiye’yi yönetecek talip olan sayın Genel Başkanımızı Afyonkarahisar’da bir daha yükseltmek Ankara’ya güzel mesajlar vereceğimize inanıyorum. Ayın 14’ünde Sayın Genel Başkanımız Gültekin Uysal’da bu kongrede olacaktır. Afyonun tüm ilçelerinde katılıp ve diğer şehirlerden de katılım bekliyoruz. Tüm gelecek olan misafirlerimizle birlikte güzel bir kongre yapacağımızı düşünüyoruz. Afyonkarahisar’lı hemşerilerimizi bu kongremize davet ediyoruz.  Gültekin Uysal’ı yükseltmek için bu kongrede misafir etmek istiyoruz. Milletin hayrına olacak her harekette milletin yanında olduk. Milletin içinde olduğu her meselede onlarla olduk. Bugünde yine milletleyiz. Bu gerilimli ortamlar içerisinde zaman zaman geriye bakarak sorgulamalarımızı yapıyoruz. Hem kendimiz hem de ülkemiz adına bunları sorguluyoruz. Sorgulamaktan geri durmayacağız. ” diyerek sözlerini tamamladı. Hamza Yılmaz özel

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Partiler, demokrasinin, vazgeçilmez, unsurlarındandır,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 04.08.2020
Bugün
17° - 30°
Çarşamba
17° - 33°
Perşembe
17° - 34°
Afyon

Güncelleme: 04.08.2020
İmsak
04:17
Sabah
05:54
Öğle
13:09
İkindi
16:59
Akşam
20:14
Yatsı
21:45
Arşiv Arama
Haber Yazılımı