Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
09 Mayıs 2020 - Cumartesi 11:18 Bu haber 272 kez okundu
 
REKTÖR KARAKAŞ’TAN BİR İLK DAHA
Afyon Kocatepe Üniversitesi rektörü Mehmet Karakaş sosyal medya kanalıyla başlattığı ankette öğrencilerini “öğrenci merkezli yönetime” davet edip Türkiye’de henüz olmayan demokratik bir sınav süreci başlattı. Rektör Karakaş paylaştığı twitinde öğrencilerine sınavlarla ilgili olarak senato öncesi karar almadan önce “Yılsonu sınavları hakkında senatomuzda karar almadan önce sizlerin de görüşlerinizi almak istiyoruz.” Dedi.
Gündem Haberi


Afyon Kocatepe Üniversitesi rektörü Mehmet Karakaş sosyal medya kanalıyla başlattığı ankette sınavlarla ilgili olarak Senatoda karar almadan öğrencilerini de karara dahil ederek Türkiye’de henüz olmayan bir demokratik sınav süreci başlattı.

 

AKÜ Rektörü Prof. Dr Mehmet Karakaş paylaştığı twitlerinde şunları belirtti: AKÜ'nün çalışkan ve dinamik gençleri, sevgili öğrencilerimiz, yarın saat 21.00'da "AKÜ'lünün ev ve ödev halleri" başlığıyla bir paylaşım başlatacağız. Paylaşımın altına fotolu uzaktan çalışma hallerinizi ve duygularınızı ifade eden paslaşışlarınızı bekleyeceğiz. Senato toplantısında anket sonuçlarını da dikkate alacağız. Kararlarımızı verirken de sizlere de soracağız. #Anket yapma fikrimiz vardı. Bir kaç konuda sizin fikrinizi soracağız.

ÖĞRENCİ MERKEZLİ VE KALİTE ODAKLI EĞİTİM

Yakında Web sayfamızdan anket sürecini başlatacağız. Konuyla ilgili yapacağımız Senato toplantısında konuyu enine boyuna değerlendireceğiz. AKÜ Uzaktan Öğretim "Öğrenci merkezli ve kalite odaklı eğitim" anlayışımızla bu zorlu sürecin üstesinden #yönetici, #hoca ve #öğrenciler olarak hep birlikte geleceğiz. Panik yapmayın, kasmayın, evde sağlıcakla kalın.

 

ÖĞRETMEN-ÖĞRENCİ İLİŞKİLERİNİ KUVVETLENDİRİYOR

AKÜ Rektörü Prof. Dr Mehmet Karakaş’ın sosyal medyayı iyi kullanması, öğrencilerinin yazdığı mesajların büyük bir çoğunluğuna cevap vermesi, öğrencilerini aydınlatması öğrenciler ile AKÜ yönetimi hakkında sıcak, samimi mesajlaşmaların olması üniversitede öğretmen-öğrenci ilişkilerini kuvvetlendirirken Rektör Karakaş’ın sosyal medyayı eğitimde kullanış biçimi fakülte dekanlıklarına da tetikliyor.  Rektör Karakaş’ın mesajlarından sonra bir mesaj da AKÜ GSF’den yapılan açıklamada “Hocamızın yolundan giderek, bir çağrı da biz yapıyoruz ve bugün 22:00-24:00 saatleri arasında tüm öğrencilerimize @akugsf etiketi ile hikayelerini Instagram’dan da paylaşmaya davet ediyoruz.

Hisar Gazetesi

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: REKTÖR, KARAKAŞ’TAN, BİR, İLK, DAHA,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 04.07.2020
Bugün
17° - 33°
Pazar
19° - 34°
Pazartesi
19° - 34°
Afyon

Güncelleme: 04.07.2020
İmsak
03:42
Sabah
05:31
Öğle
13:07
İkindi
17:02
Akşam
20:33
Yatsı
22:15
Arşiv Arama
Haber Yazılımı