301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Aralık 2019 - Çarşamba 11:08 Bu haber 58 kez okundu
 
Sağlık Müdürlüğünden mesleki ingilizce kursu
Sağlık Müdürlüğünün resmî ve özel sağlık personeline yönelik düzenlediği mesleki ingilizce kursu son erdi.
Gündem Haberi


 

 

Zafer Kalkınma Ajansınca 2019 Yılı Teknik Destek Programı 4. Dönem kapsamında desteklenen ve 18 Kasım 2019 tarihinde başlayan "Afyonkarahisar'da Sağlık Turizminin Geliştirilmesi İçin Medikal İngilizce Öğreniyoruz Projesi" dahilinde  katılımcılara 1 aylık süre içinde 80 saatlik medikal İngilizce eğitimi verildi.

Eğitim kapsamında Afyonkarahisar'da sağlık turizmi alanında görev yapan sağlık çalışanlarına, yabancı uyruklu hastalarla daha etkin iletişim kurabilmelerini sağlamak, yabancı uyruklu hastaların sağlık sorunlarını doğru teşhis etmek ve uygun medikal tedavi ve bakımlarını gerçekleştirmek amacıyla İngilizcenin medikal terimler ve iletişim konuları üzerine teorik ve pratik alıştırmalar yaptırıldı.

20 SAĞLIK ÇALIŞANINA İNGİLİZCE MEDİKAL EĞİTİMİ VERİLDİ

Sağlık Müdürlüğü, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Özel Park Hastanesi, Özel Fuar Hastanesi ve Afyon Fertilife Hastanesi’nde görev yapan 20 sağlık çalışanının medikal İngilizce öğrendiği eğitim, Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. İbrahim Karadağ ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın, başarılı olan sağlık personeline "Katılım Belgesi" vermesiyle tamamlandı.  HİSAR

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Sağlık, Müdürlüğünden, mesleki, ingilizce, kursu,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 27.01.2020
Bugün
-1° -
Salı
-
Çarşamba
-1° -
Afyon

Güncelleme: 27.01.2020
İmsak
06:37
Sabah
08:02
Öğle
13:15
İkindi
15:56
Akşam
18:19
Yatsı
19:39
Arşiv Arama
Haber Yazılımı