301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Mart 2020 - Cuma 10:24 Bu haber 38 kez okundu
 
Sağlık ve Esenlik temalı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi
Afyonkarahisar Valiliğinde Turizmin sosyal, kültürel ve çevresel sürdürülebilirliğini sağlayarak ekonomik gelişmeyi teşvik etmek amacıyla düzenlenen Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Programının projesinin Sağlık ve Esenlik temalı bilgilendirme toplantısını gerçekleştirildi.
Yaşam Haberi


Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Programı’nın  (EDEN)  amacı,  Avrupa turist destinasyonlarının ortak ve farklı özelliklerine ve değerlerine dikkat çekmek, turizmin sosyal, kültürel ve çevresel sürdürülebilirliğini sağlayarak ekonomik gelişmeyi teşvik etmektir.

 Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Programı’nın (EDEN)  amacı,  Avrupa turist destinasyonlarının ortak ve farklı özelliklerine ve değerlerine dikkat çekmek, turizmin sosyal, kültürel ve çevresel sürdürülebilirliğini sağlayarak ekonomik gelişmeyi teşvik etmektir. Bu kapsamda Avrupa Komisyonu; her yıl yeni bir tema belirleyerek program açmakta, başvurusu uygun bulunan ülkelerin seçtiği ulusal destinasyonlara "Avrupalı Seçkin Turist Destinasyonu Ödülü" verilmekte ve Avrupa çapında tanıtım faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Seçilen destinasyonlar,  EDEN ağına dâhil olmakta  ve  tanıtım  ve  kapasite  geliştirme toplantılarına  davet  edilmektedir.  Bu çalışmalar,  destinasyon temsilcilerinin sürdürülebilir turizm konusunda farkındalıklarının gelişmesine ve diğer ülkelerdeki deneyim ve uygulamalar konusunda bilgilerinin artmasına katkı sağlamaktadır. Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Projesi'nin seçmeleri "(EDEN)-2019 Sağlık  ve" (health and well-being tourism)  Esenlik Turizmi teması ile yürütülüyor.  HİSAR

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Sağlık, ve, Esenlik, temalı, bilgilendirme, toplantısı, gerçekleştirildi,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 02.04.2020
Bugün
- 14°
Cuma
- 13°
Cumartesi
- 16°
Afyon

Güncelleme: 02.04.2020
İmsak
Array
Sabah
Array
Öğle
Array
İkindi
Array
Akşam
Array
Yatsı
Array
Arşiv Arama
Haber Yazılımı