301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 10:34 Bu haber 28 kez okundu
 
“Sanayicimizin yüzü Yeniden Refah'la gülecek”
Yeniden Refah Partisi olağan haftalık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. İl Başkan Yardımcısı Mustafa Dağhan; “ Milletimiz İçin Biz Varız” dedi.
Yaşam Haberi


Dağhan; “Yeniden Refah iktidara geldiği zaman Beton - çimento ekonomisi yerine,   Borç - faiz ekonomisi yerine, Üretim, İstihdam ve İhracat ekonomisini uygulayacağız” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Mustafa Dağhan haftalık değerlendirme toplantısında konuştu.  Dağhan sözlerine; “ genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan bu sayede iflas etmiş yap işlet modeli yerine üretim yapacak 75 tane fabrikanın karlarından oluşacak özsermaye ile Kanal İstanbul’un inşa edilmesinin ülkemiz menfaatine uygun olacağı görüşünü belirtmiştir” diyerek başlayarak , “Yeniden refah partisi olarak ülkemiz menfaatine uygun olan her projeyi desteklemekle beraber sayın genel başkanımızın belirttiği gibi yap işlet modelinin tüm vatandaşlarımızın ve dolayısıyla siz değerli hemşehrilerimizin sırtına; geçmediği köprüden uçmadığı hava meydanından yük yüklemesine de karşıyız.Adalet olmazsa devlet olmaz. Adalet olmazsa huzur olmaz. Adalet olmazsa yaşanabilir bir Türkiye olmaz!Bizim inancımızın temeli bütün insanlığa ve bütün canlılara şefkat ve merhametten geçer. Üretim olmadan, istihdam olmadan, ihracat olmadan bu ekonomi düzelmez” dedi.

“Üretim ve ihracat seferberliği başlatacağız”

Dağhan sözlerine şöyle devam etti; “Fakat bu faiz oranlarıyla, bu acımasız vergilerle, bu döviz kurlarıyla,  alım gücünün sıfıra düştüğü bu piyasada, bu astronomik enerji fiyatlarıyla, mazot fiyatları ile çiftçimizin ve sanayicimizin üretim yapması beklenemez.Yatırım, Üretim ve ihracat seferberliği başlatarak.Güçlü ve dışa bağımlı olmayan bir Türkiye inşa edeceğiz.Bu ülkede çiftçimizin ve sanayicimizin yüzü Yeniden Refah'la gülecek.Burada Gelecek Var, müjdeler olsun, Yeniden Refah geliyor” diyerek sözlerini tamamladı. Ali İhsan Döldöş

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: “Sanayicimizin, yüzü, Yeniden, Refah'la, gülecek”,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Sisli
Güncelleme: 25.01.2020
Bugün
-7° -
Pazar
-4° -
Pazartesi
-3° -
Afyon

Güncelleme: 24.01.2020
İmsak
06:38
Sabah
08:04
Öğle
13:15
İkindi
15:53
Akşam
18:16
Yatsı
19:36
Arşiv Arama
Haber Yazılımı