301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 10:27 Bu haber 72 kez okundu
 
Şehit ailelerini duygulandıran reçete
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde görevli bir doktorun şehit aileleri için yazdığı temsili bir reçete tüm kesimi duygulandırdı.
Gündem Haberi


Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, Şehit anne ve babalarına devlet hastanesinde ayrı bir önem verilmesine dikkat çekmek amacıyla yazdığı reçete, sosyal medyada paylaşılınca hem büyük ilgi gördü, hem de tüm kesim tarafından takdir topladı. Şehit ailelerinin duygulandıran bir reçete yazan Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı ve Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, kendi imzası ve kaşesi ile yazdığı reçetede “Afyonkarahisar’daki hastanelerimize eğer bir şehit anası başvurursa, önce ellerini öpün, sonra kendi anneniz gibi koluna girip onu sevindirin. Tedavisi sürecinde duasını alın. O hepimizin nasibidir” ifadelerine yer verdi.

Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan’ın yazdığı bu reçete şehit ailelerini hem duygulandırdı hem de gururlandırdı. Afyonkarahisar’daki şehit aileleri, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nden bir doktorun hassasiyet göstererek yazmış olduğu bu reçetenin takdire şayan bir yaklaşım olduğunu belirterek, “Afyonkarahisar Devlet Hastanemiz diğer illerdeki hastanelere göre şehit yakınlarına ayrı bir önem gösteriyor. Hastane bünyesinde şehit yakını birimi kuruldu. Böylesi duyarlı doktorlarımız sayesinde şehit anne ve babalarımız hastanede hiç zorlanmadan muayene ve tedavisi oluyorlar. Doktorumuza bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Şehit, ailelerini, duygulandıran, reçete,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 21.01.2020
Bugün
-5° -
Çarşamba
-6° -
Perşembe
-4° -
Afyon

Güncelleme: 21.01.2020
İmsak
06:39
Sabah
08:05
Öğle
13:14
İkindi
15:50
Akşam
18:12
Yatsı
19:33
Arşiv Arama
Haber Yazılımı