Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 13:21 Bu haber 211 kez okundu
 
Sevgi ve yardımlaşmayla bu günleri birlikte aşacağız
Afyonkarahisar Valiliği koordinesinde 2020 Sevgi yılının mayıs ayı teması Komşularla Buluşma Tanışma ve Paylaşma olarak belirlendi. Basın yayın organlarına bu konuda paylaşımlar yapılması konusunda tavsiyelerde bulunuldu.
Yaşam Haberi


Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada,  "Malumunuz Afyonkarahisar'da Valiliğimiz tarafından 2020 Yılı'nın Sevgi Yılı ilan edilmesinin ardından Vali Mustafa Tutulmaz ve Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe'nin üstün gayretleri ile Kurumlar için bir eylem planı hazırlamıştır. Ancak Covit-19 yüzünden bu alanda bazı faaliyetlerin yavaşladığı hissedilmektedir. Birlikte kenetlenerek aşacağımız böylesine sıkıntılı bir dönemde, sevgi, yardımlaşma, dayanışma daha da ehemmiyet kazanmıştır.

"PROJEYE VERİLEN DESTEK HER  KESİMDEN TAKDİR GÖRÜYOR" 

Afyonkarahisar Basını’nın tüm mensuplarının Sevgi Yılı Projesine olan desteği her kesimden takdir görmektedir. Bu manada Sevgi Yılı çalışmalarının istenen düzeye ulaşabilmesi için en büyük görevin biz basın mensuplarına düştüğü belirtilerek, bu yöndeki desteğimizi sürdürmemiz istirham edilmektedir. Konunun basın-yayın organlarımızda gündemde kalması, projenin faydasını ve sürdürülmesini artıracaktır. Yayın organlarımızda Mayıs Ayının teması olan "Komşularla Buluşma Tanışma ve Paylaşma" içerikli yayınlar yapılması toplum menfaatine olarak değerlendirilmektedir. Bu yöndeki katkı ve desteklerinizin artarak devam edeceğine olan inancımız belirtir, hepinize sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Sevgi, ve, yardımlaşmayla, bu, günleri, birlikte, aşacağız,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 16.07.2020
Bugün
16° - 32°
Cuma
15° - 30°
Cumartesi
13° - 31°
Afyon

Güncelleme: 16.07.2020
İmsak
03:52
Sabah
05:38
Öğle
13:09
İkindi
17:03
Akşam
20:29
Yatsı
22:08
Arşiv Arama
Haber Yazılımı