Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 10:09 Bu haber 195 kez okundu
 
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Afyon’un sorunlarını dinledi
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar’da hayvancılık sektörünün önde gelen isimleri ile video konferans toplantısına katıldı. Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler ve Afyon’un önde gelen gıda firmalarının temsilcileri Afyon’un hayvancılık ve gıda konusundaki sorunları ve çözüm önerilerini Bakan Pakdemirli ile paylaştı.
Yaşam Haberi


İlimizin ekonomisi bakımından önemli bir yere sahip olan hayvancılık ve bu alana dayanan et ve et ürünleri sektörü temsilcilerinin talep ve önerileri Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin başkanlığında, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ile birlikte, Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriya Erdurmuş,Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler ve sektör temsilcilerinin katılımları ile gerçekleştirildi.

 

“AFYONKARAHİSAR ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP”

 

Afyonkarahisar sucuğunun Türkiye’de bir marka olduğunu ve büyükşehirlerin et ihtiyacının karşılanması konusunda Afyonkarahisar’ın önemli bir yere sahip olduğunu belirten Bakan Pakdemirli, son Afyonkarahisar ziyaretinde de sektörü yakından izlediklerini ve bu alana yönelik müjdeler verildiğini, her zaman Afyonkarahisar’a destek olunacağını ifade etti.

 

“HEMŞERİLERİMİZİN HİZMETİNE KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYORUZ”

 

Toplantı sonrasında açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “İlimiz özelindeki Bakanlık projelerinin ve Afyonkarahisar’a verilen yatırım müjdelerinin yakından takip edildiğini belirterek,“İnşallah bu yatırımları etaplar halinde ilimiz ekonomisine ve hemşerilerimizin hizmetine kazandırmaya çalışıyoruz” cümlelerini kullandı.

 

ÖZKAYA SORUNLARI BİZZAT TAKİP EDİYOR

 

Türkiye’nin içinde bulunduğu süreç içerisinde Afyonkarahisar’da oluşan sorunları da bizzat takip ettiğini belirten Ali Özkaya, vatandaşların alandaki sorunlarını Bakanlık makamlarına ileterek çözümler geliştirmeye çalıştıklarını ve bu toplantının da bu durumun bir örneği olduğunu ifade etti.

Özkaya, “Son olarak ilimiz çiftçisine ve ilgili diğer alanlardaki çalışan hemşerilerimize desteklerini esirgemeyen Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye ve bu alanlarda hizmet veren, alın teri döken tüm hemşerilerimize teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi. YURDANUR MERGEN

 

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Tarım, ve, Orman, Bakanı, Pakdemirli, Afyon’un, sorunlarını, dinledi,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 11.07.2020
Bugün
16° - 31°
Pazar
16° - 33°
Pazartesi
17° - 33°
Afyon

Güncelleme: 11.07.2020
İmsak
03:47
Sabah
05:35
Öğle
13:08
İkindi
17:02
Akşam
20:32
Yatsı
22:12
Arşiv Arama
Haber Yazılımı