301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 10:39 Bu haber 43 kez okundu
 
TÜRKAV Afyonkarahisar İl Başkanlığı açıldı
Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Afyonkarahisar İl Başkanlığı düzenlenen törenle açıldı. Törene, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz’ da katıldı.
Yaşam Haberi


TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz; "TÜRKAV Afyonkarahisar İl Başkanlığı'nın açılış merasimine katılım sağladık. TÜRKAV yönetimine başarılar dileriz. Hayırlı hizmetler etmeyi nasip etsin." dedi.

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Afyonkarahisar Şubesi düzenlenen törenle açıldı. Törende ilk olarak saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Ardından konuşmalara geçildi. Programın açılış konuşmasını Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) İl Başkanı Ahmet Nal yaptı. Nal;  “Kısa adı TÜRKAV olan Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı 1989 yılında cennet mekân Başbuğ Alparslan Türkeş önderliğinde ve halen MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin katkıları ile Ankara’da kurulmuştur. Dönemin siyasetçileri ve bakanları ile görüşmeler yapılmış devleti ve milleti ile barışı tam adının mücadelesi veren kamu çalışanlarının umudu olarak kurulan vakfımız, kamu çalışanlarının sendikası olan Türkiye Kamu Senle ortak bir tavır içerisinde haklı mücadelesine devam etmektedir” dedi.

AY YILDIZA SÖZ VERDİK

Nal sözlerine şöyle devam etti; “Lider, teşkilat, doktrin felsefesinden hareket ile o ilkeler doğrultusunda ay yıldıza söz verdik sloganı ile taviz verilmeyeceğini her platformda ifade etmiş ve etmeye devam etmektedir.  Bu duygu ve düşünceye, yüce ülküye gönül vermiş olan vakfımız ve üyelerinin yurdumuzun geçmekte olduğu hassas ve nazik dönemde yurdumuzun bölünmez bütünlüğüne birlik ve beraberliğine necip Türk milletinin âli menfaatlerinden ve mukaddesatından asla ödün vermeyen bir memur hareketinin yılmaz ve yıkılmaz öncüsü olduğumuzun bilinmesidir.  Ülke olarak dünya olarak hem maddi hem manevi zor günler yaşıyoruz. Bu günleri kolaylaştırmanın yolu birliğimizi daim etmek ve çalışmak ile olacaktır. Durmayacağız, yılmayacağız.Çalışacağız inanacak ve başaracağız. TÜRKAV sıcak bir yuva ve bizler bu yuvanın içinde güçlü bir aileyiz. Bize de bu ailede Asil Evlat olmak yakışır. Var olsun Teşkilatlar, var olsun TÜRKAV, Var olsun Devletin Asil Evlatları” diyerek sözlerini tamamladı.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’NİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Daha sonra söz alan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı; “ İçimizde yanan kor çok büyüktür. Açtığımız bu mekan ile bizler Ahmet Yesevi Hazretlerinin nasıl Anadolu’yu Türkleştirme hevesleri vardı, bizde tıpkı o hevesle o inançla ocakları tüttüren insanlarınız. Türk milletini ilelebet yaşatacak büyük bir aileyiz. Ülkücü memurlar olarak Türk milletine hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin her zaman yanındayız. Bizim gönlümüzden ve aklımızdan hiçbir zaman bırakıp gitmek geçmedi. Çocuklarımıza onurları ile yaşayacak bir vatan bırakmak için sorumluluklarımızı yerine getirmekten hiçbir zaman çekinmedik çekinmeyeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı. Konuşmaların ardından kurdele kesilerek Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Afyonkarahisar İl Başkanlığı düzenlenen törenle açıldı.  Hamza Yılmaz

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: TÜRKAV, Afyonkarahisar, İl, Başkanlığı, açıldı,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Hafif Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 07.04.2020
Bugün
- 12°
Çarşamba
- 14°
Perşembe
- 14°
Afyon

Güncelleme: 07.04.2020
İmsak
05:01
Sabah
06:26
Öğle
13:05
İkindi
16:42
Akşam
19:34
Yatsı
20:53
Arşiv Arama
Haber Yazılımı