Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 12:59 Bu haber 183 kez okundu
 
Tutulmaz AA’nın “Yılın Fotoğrafları” Oylamasına Katıldı
Vali Mustafa Tutulmaz Anadolu Ajansı'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı. Vali Tutulmaz haber, yaşam ve spor kategorilerindeki fotoğrafları tek tek inceleyerek, bilgiler aldı.
Yaşam Haberi


Fotoğrafları inceleyen Vali Mustafa Tutulmaz haber kategorisinde “Suriye’de Saldırıların Hedefindeki Çocuklar” başlıklı fotoğrafa oy verdi. Muhammed Salih’in çektiği fotoğrafta olay yerinde arama kurtarma çalışması başlatan Sivil Savunma Ekipleri ve vatandaşlar, enkaz altında kalan bir çocuğu kurtarıyor.

Vali Mustafa Tutulmaz yaşam kategorisinde ise “Harran’da Yaşam” başlıklı fotoğrafa oy verdi. Halil fidan isimli muhabirin çektiği fotoğraf karesinde UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinde bulunan Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde yöre halkının kerpiç evlerdeki yaşamı anlatılıyor.Vali Mustafa Tutulmaz’ın Spor kategorisindeki oyu Eylül ayında Afyonkarahisar’da yapılan Dünya Motokros Şampiyonası’nda Dünya Bayanlar sıralama turunda çekilen bir kareye gitti. “Motokros Heyecanı” adlı fotoğrafı Abdullah Coşkun kaydetti.

Motokros Heyecanından Kare Olması Sevindirdi

Oylama sonrasında açıklamalarda bulunan ve hayal duygularının ötesindeki hususları kareye yansıtabilmenin çok önemli olduğunu kaydeden Vali Mustafa Tutulmaz: “Anadolu Ajansı muhabirlerinin dünyada ve ülkemizde 3 farklı alanda çektikleri fotoğrafların bir arada olduğunu görüyoruz. Buradaki en güzel fotoğraf kişiye göre değişmekle birlikte, gerçekten normalde hayal bile edilemeyecek, insanın hayal duygularının ötesindeki hususları kareye yansıtabilmek çok önemlidir. Anlık bir görüntüler ancak o anlık görüntünün arkasında birçok mana oluşabiliyor. Yılın fotoğrafları oylamasında da bunları görüyoruz. Sevindiğimiz hususlardan birisi de Afyonkarahisar’ımızın Dünya Motorkros Şampiyonası’nda çekilen bir karenin olması. Tüm hemşerilerimizin bu kareye oy vererek ilimizin tanıtımına daha fazla katkı sağlamalarını istiyorum.” dedi. Vali Mustafa Tutulmaz,  ziyaret sonunda Anadolu Ajansı muhabirlerine teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Hisar

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Tutulmaz, AA’nın, “Yılın, Fotoğrafları”, Oylamasına, Katıldı,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 12.08.2020
Bugün
16° - 30°
Perşembe
15° - 30°
Cuma
15° - 30°
Afyon

Güncelleme: 12.08.2020
İmsak
04:27
Sabah
06:01
Öğle
13:08
İkindi
16:56
Akşam
20:05
Yatsı
21:32
Arşiv Arama
Haber Yazılımı