Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
27 Aralık 2019 - Cuma 10:22 Bu haber 105 kez okundu
 
Tutulmaz Merkeze bağlı köylerde vatandaşları dinledi
Köy ziyaretlerine programları kapsamında devam eden Vali Mustafa Tutulmaz, merkeze bağlı bazı köylerde vatandaşlarla bir araya geldi.
Yaşam Haberi


İlk olarak merkeze bağlı Kozluca Köyü’ne giden Vali Mustafa Tutulmaz, Köy Konağı’na misafir oldu. Vatandaşlarla sohbet eden Vali Tutulmaz, istek ve talepleri dinledi.  Köyde bulunan Tarihi Kozluca Hüseyin Ağa Camiinde de incelemeler yapan Vali Tutulmaz, cami hakkında bilgiler aldı.

Vali Mustafa Tutulmaz’ın bir sonraki durakları merkeze bağlı Burhaniye Köyü ile Bostanlı Köyü oldu. Köy sakinleriyle bir araya gelen ve vatandaşlardan köy yaşamını dinleyen Vali Mustafa Tutulmaz, herhangi bir sıkıntıları olup olmadığını sordu. Vali Tutulmaz, Burhaniye Köyü’nde bulunan Yumurta Çiftliği’nde de incelemelerde bulunarak, çiftlik sahibi Haydar Kaya’dan yapılan iş ve işlemler ile üretim hakkında bilgiler aldı. Merkeze bağlı Kaplanlı Köyü’nü ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlarla sohbet ederek, bu şehrin hizmetkârı olarak kendisinden bir talepleri olup olmadığını sordu, sıkıntıları dinledi. Son olarak Omuzca ve Yarımca köylerine ziyarette bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, burada da vatandaşları dinledi, kamudan bir talepleri olup olmadığını sorup, kendisine iletilen talepleri not etti. Hisar

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Tutulmaz, Merkeze, bağlı, köylerde, vatandaşları, dinledi,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 03.07.2020
Bugün
16° - 32°
Cumartesi
17° - 33°
Pazar
18° - 34°
Afyon

Güncelleme: 03.07.2020
İmsak
03:41
Sabah
05:31
Öğle
13:07
İkindi
17:02
Akşam
20:34
Yatsı
22:15
Arşiv Arama
Haber Yazılımı