301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Aralık 2019 - Pazartesi 10:38 Bu haber 30 kez okundu
 
Uçarmak, ATSO’yu ziyaret etti
Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
Yaşam Haberi


Ticaret Bakanlığı’nın bir programı için Afyonkarahisar’a gelen Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ATSO) ziyaret etti. Uçarmak’ın ziyaretinde Tüketicinin Korunması Genel Müdürü Ahmet Erdal, Genel Müdür Yardımcısı Avni Dilber, Ticaret İl Müdürü Ferhat Sümer hazır bulundu. Uçarmak, ziyarette ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker ve Yönetim Kurulu Üyesi Akif İşbilir ile görüş alışverişinde bulundu.

AFYON, KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURUYOR

Ziyarette kısa bir değerlendirme yapan Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, “Ben bugün başka bir vesile ile Afyonkarahisar’a geldim. Valiliğimiz’e, Ticaret ve Sanayi Odamız’a, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğimiz’e uğramam gerektiğini düşündüm. Afyonkarahisar, kendi ayaklarının üzerinde duran illerimizden bir tanesi. Tarımı var, sanayisi var; imkânları iyi. Allah’ın verdiği termal gibi önemli bir nimet de var, termal de turizmi yönlendiriyor. Sayın Başkanımız da burada iyi hizmetler veriyor” dedi.

İHRACATI VE EKONOMİMİZİ GELİŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sayın Bakanımız, ikinci defa Odamız’a geliyor. Çin’den gelen bir heyetle bir program daha yapmıştık. Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu da katılmıştı, güzel bir program olmuştu. Sizi ikinci defa ağırlama şerefine nail olduk. Bizi ziyaret ettiğiniz için çok memnun olduk. Biz, ihracatımızı artırmaya çalışıyoruz. Bunun yanı sıra işadamlarımızın yatırımlarını ve ekonomimizi geliştirme yönünde de çalışmalarımız var. Ümit ediyorum ki Afyonkarahisar, daha iyi yerlere gelecektir” şeklinde konuştu.

“ŞAHSIM VE MECLİSİM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de “Sayın Bakanım, Odamız’a hoşgeldiniz. Ziyaretiniz dolayısıyla şahsım ve Meclisim adına size çok teşekkür ediyorum. Şehrimiz ve ülkemiz için kıymetli değerlendirmelerinizi dinleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin ardından Merdivenci ve Serteser, Uçarmak’a mermer vazo ve saat takdim etti.HİSAR

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Uçarmak,, ATSO’yu, ziyaret, etti,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Sisli
Güncelleme: 25.01.2020
Bugün
-7° -
Pazar
-4° -
Pazartesi
-3° -
Afyon

Güncelleme: 25.01.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
Haber Yazılımı