301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 10:50 Bu haber 232 kez okundu
 
Vali Yardımcısı ve 4 ilçenin Kaymakamı Değişti
Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Gülihsan Yiğit Manisa Gölmarmara’ya Kaymakam olurken, Afyon’un yeni Vali Yardımcısı Rıza Dalan oldu. Bolvadin, Çay, İhsaniye ve Sinanpaşa kaymakamları da değişti.
Gündem Haberi


İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi.

Buna göre, İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında görevli 10 mülki idare amirinin yerleri değiştirildi, 13 kaymakam ve 4 vali yardımcısı bakanlık merkezinde değişik görevlere getirildi. Bakanlığın merkez ve taşra teşkilatında görevli 29 mülki idare amiri ise yapılan değerlendirmeler neticesinde mülkiye müfettişliğine atandı.

Afyon Vali Yardımcılığına Muğla Vali Yardımcısı Rıza Dalan Atandı

Merkezde görev yapan 3 Mülki İdare Amirinin, Vali Yardımcılığı ve Kaymakamlığa atamaları yapıldı. Bu kapsamda Afyonkarahisar Vali Yardımcılığına Muğla Vali Yardımcısı Rıza Dalan. Afyon-Bolvadin Kaymakamlığına Isparta Eğirdir Kaymakamı Abdullah Akdaş. Afyon Çay Kaymakamlığına Bolu Vali Yardımcısı Çağlayan Kaya getirildi.

Afyon’dan Burdur’a Atandı

Yine atamalar kapsamında Manisa Gölmarmara Kaymakamlığına Afyon Vali Yardımcısı Gülihsan Yiğit, Burdur Bucak Kaymakamlığına. Çay Kaymakamı Erol Tanrıkulu. Bingöl Solhan Kaymakamlığına Sinanpaşa Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı. Ardahan Çıldır Kaymakamlığına İhsaniye Kaymakamı Alper Taş. Burdur Vali Yardımcılığına ise Bolvadin Kaymakamı İbrahim Özkan’ın ataması gerçekleştirildi. SELÇUK TAŞKIN

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Vali, Yardımcısı, ve, 4, ilçenin, Kaymakamı, Değişti, ,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 20.10.2019
Bugün
12° - 21°
Afyon

Güncelleme: 19.10.2019
İmsak
05:42
Sabah
07:03
Öğle
12:48
İkindi
15:52
Akşam
18:23
Yatsı
19:39
Arşiv Arama
Haber Yazılımı