301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 09:41 Bu haber 32 kez okundu
 
Yabancı uyruklu öğrencilerden yalçın'a ziyaret
Hamidiye Ortaokulunda öğrenim gören Afganistan, Irak ve İran uyruklu öğrenciler Okul Müdürü Nevzat Çakar, Müdür Yardımcısı Kadir Kaplan ile Görsel Sanatlar Öğretmeni Ercüment İshak Ekinci eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın 'ı makamında ziyaret etti.
Eğitim Haberi


Öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'a eğitimleri ve uyumları için sağlanan tüm imkânlardan duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Karakalem olarak çizdikleri İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın portrelerini takdim ettiler.Ziyaretleri hakkında bilgi veren Okul Müdürü Nevzat Çakar; "Yabancı uyruklu çocuklarımızın ülkemize kısa sürede uyum sağlamaları için okulumuz bünyesinde resim, drama, müzik ve sportif faaliyetler yürütmekteyiz. Öğrencilerimiz de Afyonkarahisar'da eğitim öğretim faaliyetlerini rahatça sürdürebilmelerine katkı sağlayan, her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olan İl Millî Eğitim Müdürümüze teşekkür etmek için portrelerini çizip hediye etmek istediler. Bu vesile ile ben de şahsım ve okulum adına her konuda yanımızda olan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın'a teşekkür ediyorum" dedi.

“GEREKEN HASSASİYETİ GÖSTERİYORUZ”

Öğrencilerin ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; "Yabancı uyruklu öğrencilerimizin ülkemize kısa sürede uyum sağlamaları ve adaptasyon sürecini sorunsuz bir şekilde atlatmaları çok önemli. Bunun için Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilimiz genelinde gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Okul idareci ve öğretmenlerimiz de büyük katkı sağlıyor. Yabancı uyruklu öğrencilerimizin yeteneklerini arttırıcı sosyal aktivitelerin içerisinde yer alarak gayret göstermeleri bizleri mutlu ediyor"  dedi. HİSAR

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Yabancı, uyruklu, öğrencilerden, yalçın'a, ziyaret,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 27.01.2020
Bugün
-1° -
Salı
-
Çarşamba
-1° -
Afyon

Güncelleme: 27.01.2020
İmsak
06:37
Sabah
08:02
Öğle
13:15
İkindi
15:56
Akşam
18:19
Yatsı
19:39
Arşiv Arama
Haber Yazılımı