Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
16 Aralık 2019 - Pazartesi 12:08 Bu haber 103 kez okundu
 
Yalçın Anaokulu Öğrencilerine Masal Okudu
TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu Çalışkan Arılar sınıfı öğrencileri Okul Müdürüm Selcan Kurnaz ve Okulöncesi Öğretmeni Melek Çolak eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın 'ı makamında ziyaret ederek İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'dan masal dinledi.
Yaşam Haberi


Okul Müdürü Selcan Kurnaz;  çocuklarımızın il sınırlarındaki kurum yöneticilerinin meslekleri ve sorumluluklarını öğrenmeleri, kitap okumanın önemini kavramaları, gidilen ortamlardaki saygı kurallarına uymaları ve davranış kurallarını kazanmalarını sağlamak amacıyla E-twinning Makamdan Masala Projesi hazırlayarak ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirtti.

Ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; "Çocuklarımız, proje kapsamında yöneticilerin, kurumların ve kişilerin özelliklerini öğrenerek kitap okumanın sınırsız faydasını keşfedecekler. Proje aynı zamanda çocuklarımızın okul dışı ortamlarda da eğitimin içinde yer almasını sağlıyor. Okul idarecilerimize ve öğretmenlerimize hazırladıkları güzel proje için teşekkür ediyorum." dedi. Ardından İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın minik öğrencilere bir masal okudu. Okunan masal, kahramanları, kahramanların özellikleri, gelişen olaylar ve çıkarabileceğimiz sonuç açısından öğrencilerle değerlendirildi. Yalçın'ın Çalışkan Arılar sınıfı öğrencilerine  hediye takdimi ile ziyaret sona erdi. Hamza yılmaz

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Yalçın, Anaokulu, Öğrencilerine, Masal, Okudu,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 04.07.2020
Bugün
17° - 33°
Pazar
19° - 34°
Pazartesi
19° - 34°
Afyon

Güncelleme: 04.07.2020
İmsak
03:42
Sabah
05:31
Öğle
13:07
İkindi
17:02
Akşam
20:33
Yatsı
22:15
Arşiv Arama
Haber Yazılımı