Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 10:03 Bu haber 475 kez okundu
 
Yalçın, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Afyonkarahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Yalçın Okul Müdürü Osman Tezgiden'den okuldaki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
Eğitim Haberi


Yalçın öğretmenlerle yarıyıl tatili öncesi 2019-2020 eğitim öğretim yılı birinci döneminde yürütülen çalışmaları değerlendirdi.

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Ziyarette öğretim yılı birinci döneminde yürütülen çalışmaları değerlendirdi. Yalçın; "Okullarımızda görev yapan tüm öğretmenlerimizin okul içerisinde yürüttükleri eğitim öğretim çalışmalarını veli ve öğrencilerimizle diyalog içerisinde kalarak okul dışında da devam ettirebilmeleri çok önemli. Bu da öğretmenlerimizin coşkuyla çalışmaları ve konsantrasyonlarını kaybetmemelerine bağlı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğretmenlerimizin süreç içerisinde azimlerini kaybetmemeleri için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum " dedi.Yalçın, okul bünyesinde yer alan atölyeleri de ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere bölümleriyle ilgili çok güzel iş imkânları olduğunu,  bu iş imkanlarından faydalanabilmeleri için gerekli olan bilgi, beceri ve tecrübeyi öğretmenleri rehberliğinde çok çalışarak kazanabileceklerini belirtti. Yalçın son olarak atölyelerde öğrencilerin kullanımına sunulan makineleri ve makinelerle öğrencilerin yaptığı ürünleri incelemesinin ardından ziyaret sona erdi. Aysel Büyükkorkmaz

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Yalçın,, Mesleki, ve, Teknik, Anadolu, Lisesini, ziyaret, etti,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 04.07.2020
Bugün
17° - 33°
Pazar
19° - 34°
Pazartesi
19° - 34°
Afyon

Güncelleme: 04.07.2020
İmsak
03:42
Sabah
05:31
Öğle
13:07
İkindi
17:02
Akşam
20:33
Yatsı
22:15
Arşiv Arama
Haber Yazılımı