Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
27 Aralık 2019 - Cuma 10:24 Bu haber 192 kez okundu
 
Yalnız olmadıklarını htirelim istedik
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in eşi Sevim Zeybek, Belediye Meclisi Üyeleri'nin eşleriyle birlikte Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
Yaşam Haberi


Sosyal sorumluluk alanında çalışmalarına devam eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in eşi Sevim Zeybek, Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlıları ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner'in eşi Fadime Öner ve Belediye Meclisi Üyeleri'nin eşlerinin de katıldığı ziyarette, yaşlılarla yakında ilgilenen Sevim Zeybek, her biriyle tek tek görüşerek sohbet etti. Huzurevi Müdürü Carullah Köktürk'ün eşlik ettiği ziyarette, bazı huzurevi sakinlerinin dertleriyle dertlenen Sevim Zeybek, gözyaşlarına hakim olamadı. Yaşlılarımızın geçmişle günümüz arasında köprü vazifesi gören en değerli varlıklarımız olduğunu söyleyen Sevim Zeybek, "Yaşlılarımız, aslında hayatın bu aşamasında daha çok ilgiye ihtiyaç duyar ve daha hassas olurlar. Ama maalesef ailelerinden bu ilgiyi göremeyenlere, devletimiz sahip çıkıyor. Biz de bugün onları ziyaret edelim ve yalnız olmadıklarını htirelim istedik. Ne kadar güzel bir şey yaptığımızı buraya gelip onlarla sohbet ettiğimizde çok daha iyi anladık. Toplumda dezavantajlı gruplar olarak bilinen ve özel bakıma ihtiyaç duyan insanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz." dedi. Hisar

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Yalnız, olmadıklarını, htirelim, istedik,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 14.08.2020
Bugün
15° - 30°
Cumartesi
14° - 29°
Pazar
14° - 30°
Afyon

Güncelleme: 14.08.2020
İmsak
04:31
Sabah
06:04
Öğle
13:08
İkindi
16:54
Akşam
20:01
Yatsı
21:27
Arşiv Arama
Haber Yazılımı