Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
09 Haziran 2020 - Salı 10:00 Bu haber 237 kez okundu
 
“Yanlış politikalar nedeniyle esnafımız kepenk kapatmaya başladı “
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Evciler İlçesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Köksal, "Salgın döneminden öncede hükümetin uyguladığı yanlış politikalar nedeniyle kepenk kapatmaya başlayan esnafımız, koronavirüs salgının ardından da yetersiz destek paketleri ile adeta kaderine terk edildi" dedi.
Yaşam Haberi


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, beraberinde CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Evciler İlçesi'nde sosyal mesafe kurallarına büyük titizlik göstererek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
“CHP TOPLUMUN HER KESİMİNE ULAŞMAYA ÇALIŞAN BİR PARTİDİR”
Ekonomideki kötü gidişatın yanı sıra koronavirüs salgını nedeniyle zor günler yaşayan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek istek ve talepleri dinleyen Milletvekili Av. Burcu Köksal, "Koronavirüs salgını sürecinin başından bu yana gerek şahsım gerek örgütlerimiz gerekse de belediye başkanlarımızla vatandaşlarımızın yanında olarak onların sorunlarına çözüm bulmaya gayret ediyoruz. Sorunları yerinde tespit ederek çözüme kavuşması noktasında yurttaşlarımızla istişare içerisinde hareket ediyoruz. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti alması için dün olduğu gibi bugünde yarında gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. CHP toplumun her kesimine ulaşmaya çalışan bir partidir." diye konuştu.  
“TABİRİ CAİZSE ESNAF YOK DENİLSE YERİDİR”
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de etkisini gösteren koronavirüs salgınının toplumun tüm kesimlerini olumsuz yönde etkilediğini dile getiren Köksal, "Salgın döneminden öncede hükümetin uyguladığı yanlış politikalar nedeniyle kepenk kapatmaya başlayan esnaf koronavirüs salgının ardından adeta kaderine terk edildi. AK Parti tarafından açıklanan destek paketlerinde ise tabiri caizse esnaf yok denilse yeridir. Ekonomik ve siyasi kriz içindeki ülkemiz, koronavirüs salgını sonrası çok daha büyük bir ekonomik ve sosyal krize girdi. AK Parti uyguladığı yanlış politikalarla resmen yaşanan krizi körüklüyor. Ekonomiyi kalkındırmanın yolunun üretim geçtiği açıkça ortada, AK Parti tüketime dayalı ekonomik politikalarından bir an önce dönmeli. Esnafımız yetersiz destek paketleri ile tek başına bırakıldı. Yaşanan salgınla birlikte çok sayıda vatandaşımız da işinden oldu. Zaten geçim sıkıntısı çeken vatandaşımız evine ekmek götüremez hale geldi." ifadelerini kullandı.
Ziyaretlerinde sıklıkla vatandaşlara koronavirüs salgını sebebiyle dikkatli olmaları konusunda hatırlatmada bulunan Milletvekili Köksal, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin ardından Evciler İlçesi'nde önceki dönem görev yapan ilçe başkanları ile bir araya geldi.
MESLEK ODALARINI ZİYARET ETTİ
Milletvekili Av. Burcu Köksal, daha sonra CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz,  Merkez İlçe Başkanı Ömer Akyıldız, yönetim kurulu ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Afyonkarahisar'da, Elektirik Mühendisleri Odası, Makine Mühendisleri Odası, İnşaat Mühendisleri Odası ve Jeoloji Mühendisleri Odalarının temsilcileriyle bir araya gelerek meslek odalarına ilişkin AKP’nin Meclise getirmek istediği düzenlemeye karşı görüş alışverişinde bulundu. AYSEL BÜYÜKKORKMAZ

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: “Yanlış, politikalar, nedeniyle, esnafımız, kepenk, kapatmaya, başladı, “,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Az Bulutlu
Güncelleme: 16.07.2020
Bugün
16° - 32°
Cuma
15° - 30°
Cumartesi
13° - 31°
Afyon

Güncelleme: 16.07.2020
İmsak
03:52
Sabah
05:38
Öğle
13:09
İkindi
17:03
Akşam
20:29
Yatsı
22:08
Arşiv Arama
Haber Yazılımı