Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
20 Aralık 2019 - Cuma 10:24 Bu haber 177 kez okundu
 
Yenidoğan Canlandırma Programı sona erdi
Sağlık Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 2019 yılının 2. ve son eğitimi olan Yenidoğan Canlandırma Programı (Neonatal Resusitasyon Programı- NRP) Eğitimi, düzenlenen Sertifika Töreni ile sona erdi.
Yaşam Haberi


Sağlık Müdürlüğü Çocuk, Ergen ve Kadın Üreme Sağlığı Birimince düzenlenen eğitimin kapanışında konuşan Sağlık Müdür Vekili Opr. Dr. Sedat Yunusoğlu, eğitimin oldukça faydalı geçtiğini söyleyerek eğitimi organize edenlere, eğitimcilere ve katılımcılara teşekkür etti. 50 kişinin katıldığı ve 3 gün süresince 2 grup halinde teorik ve pratik bilgiler eşliğinde devam eden NRP Eğitiminde katılımcılar, doğan her bebeğe aynı nitelikte canlandırma yapılabilecek şekilde eğitimi tamamladılar.

Sağlık Müdür Vekili Yunusoğlu'nun yanı sıra Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Hakan Güdücü, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Nihan Yerlikaya ile diğer kurum yöneticilerinin de katıldığı Sertifika Töreni, NRP Eğitim Sorumlusu Kibar Özdemir’in  genel değerlendirme sunumundan sonra katılımcılara, sertifikalarının verilmesi ile sona erdi. 3 gün süren eğitimde, ders sunumları Eğitim Sorumlusu Kibar Özdemir, Prof. Dr. Afşin Kundak, Uzm. Dr. Yasemin Şenel, Dr. Nihan Yerlikaya, Nazmi Kanad, Nalan Özer, Ebru Uzar, Ayşe Bayar tarafından gerçekleştirildi.HİSAR

Kaynak: Editör: aysel büyükkorkmaz
 
Etiketler: Yenidoğan, Canlandırma, Programı, sona, erdi,
Yorumlar
Resmi İlan

               

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Öne Çıkanlar
Alıntı Yazarlar
Afyon
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 04.08.2020
Bugün
17° - 30°
Çarşamba
17° - 33°
Perşembe
17° - 34°
Afyon

Güncelleme: 04.08.2020
İmsak
04:17
Sabah
05:54
Öğle
13:09
İkindi
16:59
Akşam
20:14
Yatsı
21:45
Arşiv Arama
Haber Yazılımı